Nadchodzą narodowe bankructwa

Opublikowano: 05.06.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 166

Kraje Zatoki stoją przed bankructwem. Oman jest z trudem w stanie płacić rachunki za prąd. MFW lobbuje teraz na rzecz odroczenia spłat zadłużenia rynków wschodzących na okres jednego roku.

Obecnie byliśmy w stanie w stanie potwierdzić to, co się dzieje za kurtyną, a mianowicie fakt, że ponad 100 krajów zwróciło się do MFW o pomoc. Potworna głupota zamknięcia gospodarki z powodu koronawirusa jest nie do uwierzenia. Wydaje się, że żaden polityk nie zadał sobie trudu, aby poprosić o radę kogoś innego niż epidemiologów. Politycy, którzy nie skonsultowali się ze specjalistami z innych dziedzin, w tym z ekonomistami, powinni odejść z urzędu.

Brak zdrowego rozsądku doprowadził do smutnego faktu, w którym politycy rozpoczęli cykl kryzysu pieniężnego, który będzie się rozgrywał w ciągu najbliższych dwóch lat, ponieważ poważnie zaburzyli całą światową gospodarkę.

W najbliższym czasie rynki wschodzące nie będą w stanie spłacać swoich długów, zwłaszcza gdy europejscy politycy próbują przekształcić gospodarkę w zielony nowy ład i nowy porządek światowy. Doprowadzi to do dewastacji wschodzących gospodarek rynkowych i uruchomi na szeroką skalę zatrzymanie spłat długów państwowych.

Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Bankierzy zacierają ręce… wszystko wykupią za bezcen.

realista
Użytkownik

oto jeden z prawdziwych celów obecnej sytuacji… .. .