Nadchodzą narodowe bankructwa

Opublikowano: 05.06.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1187

Kraje Zatoki stoją przed bankructwem. Oman jest z trudem w stanie płacić rachunki za prąd. MFW lobbuje teraz na rzecz odroczenia spłat zadłużenia rynków wschodzących na okres jednego roku.

Obecnie byliśmy w stanie w stanie potwierdzić to, co się dzieje za kurtyną, a mianowicie fakt, że ponad 100 krajów zwróciło się do MFW o pomoc. Potworna głupota zamknięcia gospodarki z powodu koronawirusa jest nie do uwierzenia. Wydaje się, że żaden polityk nie zadał sobie trudu, aby poprosić o radę kogoś innego niż epidemiologów. Politycy, którzy nie skonsultowali się ze specjalistami z innych dziedzin, w tym z ekonomistami, powinni odejść z urzędu.

Brak zdrowego rozsądku doprowadził do smutnego faktu, w którym politycy rozpoczęli cykl kryzysu pieniężnego, który będzie się rozgrywał w ciągu najbliższych dwóch lat, ponieważ poważnie zaburzyli całą światową gospodarkę.

W najbliższym czasie rynki wschodzące nie będą w stanie spłacać swoich długów, zwłaszcza gdy europejscy politycy próbują przekształcić gospodarkę w zielony nowy ład i nowy porządek światowy. Doprowadzi to do dewastacji wschodzących gospodarek rynkowych i uruchomi na szeroką skalę zatrzymanie spłat długów państwowych.

Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Bankierzy zacierają ręce… wszystko wykupią za bezcen.

realista
Użytkownik

oto jeden z prawdziwych celów obecnej sytuacji… .. .