Nadajniki z Ur-Salem – rozmowy z bogami z Nibiru

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1010

Czy w starożytnej Mezopotamii używano nadajników i odbiorników radiowych do komunikowania się z bogami z Nibiru? Co na to zapisy w Biblii? Czy ustna, żydowska tradycja przechowuje więcej informacji na temat rozmów z Bogiem poprzez Arkę przymierza? Czy Arka była zasilanym nadajnikiem i odbiornikiem radiowym do komunikacji ze starożytnymi kosmitami z Nibiru? Czy nieumyślne wyładowania, spowodowane zwarciami, nie uszkodziły i rozładowały źródła zasilania na bazie materiałów radioaktywnych? Co z komunikacją kosmiczną miały wspólnego małe, precyzyjnie zmontowane małe figurki bożków?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.