UFO nad meksykańskim wulkanem Colima

Opublikowano: 04.05.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4

Coś przypominającego świetlisty dysk zostało sfilmowane przez jedną z kamerek wycelowanych w wulkan Colima. Nagranie pokazuje niezidentyfikowany obiekt, poruszający się w okolicy stożka tego wulkanu.

Wulkan Colima słynie z niezwykłej aktywności UFO, które zostały zauważone w jego okolicy wiele razy. Poruszające się obiekty nie tylko przelatują w okolicy wulkanu, lecz często wyglądają jakby wlatywały do jego wnętrza. Z innego meksykańskiego wulkanu, Popocatepetl takie pojazdy niekiedy nawet z kraterów wylatują i to po wielu tygodniach.

Colima znajduje się w zachodnim Meksyku i położonym w stanie Jalisco, w górach wulkanicznych, 80 km od wybrzeża Pacyfiku. To najaktywniejszy wulkan Meksyku, który od 1576 roku wybuchł ponad 40 razy. Kompeks wulkaniczny składa się z 2 stożkowych szczytów – najwyższy z nich (Nevado de Colima, 4,625 m) to wygasły wulkan, pokryty śniegiem przez większość roku. Drugi szczyt jest aktywny i to właśnie faktyczny wulkan Colima, zwany inaczej przez miejscowych Ognistym Wulkanem. Stożek ten mierzy 3446 metrów.

Autorstwo: B
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o