Naczelny piewca globalizmu

Opublikowano: 11.11.2019 | Kategorie: Polityka, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 9

Miliarder Ronald Lauder żąda całkowitego zakazu dostępu do internetu tym, którym zarzuca się posługiwanie się „mową nienawiści”.

https://www.youtube.com/watch?v=rzll1Mnfg4o

W wywiadzie udzielonym w Centrum Kultury i Dziedzictwa Syjonizmu (?!), uważanym za największy ośrodek medialny jaki powstał w Izraelu nakładem 100 milionów dolarów, Mike Evans zakomunikował:

„Jest to ośrodek  najbardziej zaawansowany technologicznie. Oprócz niego działa Instytut Ambasadorski i największy na świecie serwer nazwany Blackboard (twórcy tej platformy pysznią się wprowadzeniem cookies do wszystkich komputerów – przyp. tłum.) Ma 100 milionów subskrybentów. Zaliczają się do nich takie instytucje, jak Harvard czy Yale oraz wiele innych podmiotów edukacyjnych, które przyjmują na siebie rolę ambasadorów Izraela, gotowe zwalczać antysemityzm na swoim gruncie. Podobnie jak „Facebook” zaczynał swoją działalność adresując ją do społeczności akademickiej, naszych zwolenników na „Facebooku” jest 67 milionów, a to jest więcej niż Donald Trump ma na „Twitterze”. Na każdej uczelni na świecie będziemy mieć swoich ambasadorów zwalczających antysemityzm i broniących Izraela. Mamy już 100 000 chrześcijańskich syjonistów będących naszymi ambasadorami.”

„Co do form walki z antysemityzmem. Koronowany Książę Arabii Saudyjskiej, z którym spędziłem dwie i pół godziny w pałacu w Riyadzie, dowiedziałem się, że ten młody książę poddał reedukacji wszystkich  Saudyjczyków przez ostatnie 2 lata. Powiedział mi również, że Palestyńczycy są głupcami. Zamiast zwalczać, powinni naśladować Izrael. Patrząc na to widzę, że należy ujawniać antysemitów i antysyjonistów, bo to oni wspierają Hamas, Daesh. Należy nadawać ton tej debacie. Uważamy, że Izrael ma historyczne, biblijne i ludzkie prawo do własnego państwa. To jest podstawą. Kiedy Żydzi umierali to nie za swój kraj, lecz za to, że byli Żydami. Żydów  zabijano nim nabyli prawo do kawałka ziemi. Kiedy ich wielokrotnie pozbawiano owej ziemi, mimo wszystko ginęli, bo byli Żydami.”

„Kiedy zaproponowałem jeszcze Menachem Beginowi współpracę z chrześcijanami, uważał, że chcę Żydów nawracać. Jednak wyjaśniłem mu, że chcę zwalczać antysemityzm, przewerbować antysemitów w filosemitów. Dziś jest to o wiele łatwiejsze, kiedy mamy platformę społeczną, która pokona samego diabła, bo jej nie pokonają. Cztery największe stacje telewizyjne razem wzięte nie mają tylu zwolenników, co nasza platforma. Media chrześcijańskie mają ponad 4000 stacji tv, ponad 40 satelitów, to największa organizacja na planecie. Ci wyznawcy są pokorni wobec wiary, szanują biblię i wiedzą, że naród żydowski jest narodem wybranym.”

„Poza tym mam 25 ewangelików, którzy są doradcami prezydenta Trumpa w Białym Domu. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, jadamy wspólną kolację, jesteśmy w Gabinecie Owalnym. Dodatkowo bezpośredni kontakt umożliwia Jared Kushner, David Friedman. Jesteśmy jak rodzina.”

„Trump jest jak Żyd, twardy, odważny, a jeśli coś zapowiada, to  realizuje. Nadchodzi dla Izraela czas świętowania. Uznane zostały nie tylko Wzgórza Golan, Jerozolima. Wytrącony został  oręż Abbasowi, pokonani Palestyńczycy, zamknięte antysemickie konsulaty i biura PLO (Organizacji Wyzwolenia Palestyny).On jest największym darem dla Izraela. Spodziewam się, że dokona jeszcze więcej. Oczekuję, że Judea i Samaria też będą przyłączone, bo taki jest obraz biblijnej krainy. On nas rozumie i wie czego chcemy. Dlatego 100% ewangelików będzie głosować za nim, bo bardziej wierzymy jemu, niż tym, którzy go krytykują. Wierzymy mu, bo dotrzymuje słowa. Wielu jego oponentów to kandydaci antyizraelscy skoro mówią, że osadnictwo jest nielegalne i należy powstrzymać jego finansowanie. Wierzymy, że ten kto przeklina Izrael, będzie przeklęty przez Boga, a jeśli błogosławi Izrael, to i Bóg mu błogosławi. Dlatego nie dopuścimy, by demokraci przeklęli nas. Poświęcając całe swoje życie zwalczaniu antysemityzmu czuję się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. To boskie powołanie. Żydzi, to jedyny niepogański naród. To oni wprowadzili Torę, 10 przykazań. Izrael jest jak zapora ogniowa między radykalnym islamem i zachodem. Im silniejszy Izrael, tym słabszy radykalny islam.”

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

i dlatego NIE WOLNO używać pejsbooka i googla. Ludzie idą na łatwiznę i to jest ich grzech główny. Są poprostu “głupi jak Palestyńczycy” ;)

całe to przemówienie to mowa nienawiści. Ten, kto tego nie zauważa, ma zryty beret.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ