Nacht Waffen – ciemna flota Marsa

Opublikowano: 25.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 549

Przedstawiamy w dzisiejszym odcinku raport Eleny Danaan zawodowej archeolog, której twierdzenia o kontaktach z istotami pozaziemskimi z Galaktycznej Federacji Światów zyskały szerokie zainteresowanie. Przedstawiony przez nią raport z Marsa został określony jako jedyny w swoim rodzaju i potwierdzony przez Instytut Farsight, który organizuje sesje zdalnego podglądu całego układu słonecznego. Raport mówi o trwającej serii nalotów wojskowych na Marsa, których celem jest zniszczenie przez sojusz pozaziemski marsjańskich baz imperium Drakonów, oraz baz kolektywu Oriona.

Źródło: YouTube.com

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.