Na zewnątrz atakuje witamina D3!

Opublikowano: 10.04.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 656

https://www.youtube.com/watch?v=M3cYrIVURKQ

Wielki alarm! Ludzie – zostańcie w domachU! Na zewnątrz atakuje groźna witamina D3 prosto z promieni słonecznych, kto już musi wyjść proszę wziąć ze sobą oprócz maseczki zbierającej wszelkie wirusy parasol, który ochroni przed wielkim zagrożeniem promieni słonecznych, które budują największą odporności ludzkiego organizmu. I pamiętacie! Nie wchodźcie do lasów bo to tam jest najzdrowsze powietrze eliminujące wszelkie wirusy i bakterie! Pamiętaj kiedy odczuwasz zmęczenie po zimie i jesieni i bolą cię mięśnie z powodu mniejszej aktywności ruchowej, a do tego masz jeszcze kaszel – to na pewno koronawirus. To nie brak podstawowej witaminy D.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.