Zaginione dzienniki Nicoli Tesli

Opublikowano: 04.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1047

Kiedy Nicola Tesla odszedł z tego świata, zabrał ze sobą wiele tajemnic. Wiadomo, że tuż po jego zejściu, całe mieszkanie zostało skrupulatnie przeszukane. Czego w nim szukali agenci służb specjalnych? Wiadomo, że przed zejściem, Tesla poznał młodego oficera Marynarki Wojennej, który „pożyczał” od niego notatki. Kim był ów oficer? Wiadomo, że mieszkał w hotelu razem z innym mężczyzną. Notatki pożyczano i oddawano następnego dnia. Czy oddano wszystkie? Co z nimi robiono? Fotografowano? Faktem jest to, że do dzisiaj nie odnaleziono najważniejszych notatek naukowych Tesli, które znajdowały się w jego dziennikach. Czy nie odnaleziono ich dlatego, że ich po prostu nie było, czy dlatego, że są gdzieś ukryte? Jednak w 1948 roku nagle pojawia się ich ślad. Dokąd prowadzi?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.