Na tropie Świętego Graala

Opublikowano: 16.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 381

Złote Legendy te głoszą, że Święty Graal może być wszystkim, od talerza wspomnianego przez Chrétiena de Troyes, pierwszego autora legendy o Świętym Graalu, po Kielich Chrystusa, do którego nawiązuje Robert de Boron, a nawet Kamień Niebios wspomniany przez Wolframa von Eschenbach w Parzivalu. Jednak wszystko wiąże się ze śmiercią Jezusa Chrystusa z Nazaretu na krzyżu i miłością jego uczniów do niego. Trzy osoby miały styczność przy obmywaniu ciała Chrystusa, zanim jednak to uczyniono zebrano, dwóch mężczyzn i jedna kobieta zebrali do fiolek i naczyń krew i pot Jezusa, aby nie została zbrukana na Golgocie. Od tej pory zaczyna się przejmująca historia, którą w miarę naszych możliwości staramy się przedstawić w dzisiejszym materiale.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o