Na Marsie znaleziono żywe mikroorganizmy

Opublikowano: 11.05.2014 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 373

Naukowcy twierdzą, że na Marsie odkryto mikroorganizmy, które mogą ożyć po rozmrożeniu.

Zagadkowe mikroorganizmy, jak poinformowały zagraniczne media, znaleziono w jednym z marsjańskich kraterów. Zdaniem naukowców mogły one zachować funkcje życiowe, ponieważ podczas gdy pozostała powierzchnia Czerwonej Planety zamarzła, wewnątrz krateru przez jakiś czas mogły panować bardziej sprzyjające warunki.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. agama 12.05.2014 13:01
 2. agama 12.05.2014 13:19
 3. adambiernacki 13.05.2014 12:22

  Powiedziały już coś?

 4. Pola 13.05.2014 23:02

  @adambiernacki
  Powiedzieć, to nic nie powiedziały, ale zanuciły Odę do radości.

 5. agama 15.05.2014 00:43

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.