Na Księżycu odkryto dziwną strukturę

Opublikowano: 05.09.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 1049

Użytkownik Google Earth odkrył na Księżycu 200-metrową strukturę przypominającą kopiec.

Mieszkaniec Argentyny Marcelo Irazusta badał Księżyc na Google Earth, kiedy zauważył coś dziwnego. To, co znalazł, przekroczyło jego wszelkie oczekiwania — na powierzchni Księżyca znalazł obiekt o wysokości co najmniej 200 metrów, donosi “Daily Star”. Mężczyzna opublikował odkrycie na “You Tube”.

Według Argentyńczyka obiekt, przypominający kopiec wynosi ponad 200 metrów. Mężczyzna podał współrzędne, gdzie znajduje się tajemnicza struktura: 20 48’45.54″N 25 59’50.89″W.

Opinie komentatorów wideo są podzielone: ​​niektórzy z nich uważają obiekt za sztuczne dzieło kosmitów, zaś sceptycy uważają, że kopiec to zwykła skała księżycowa i nie ma w tym nic dziwnego.

A Ty, co myślisz o rzekomym znalezisku?

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 05.09.2018 13:34

    To są jedynie artefakty powstałe w wyniku niechlujnego przetwarzania grafiki 3D/bitmapowej/wektorowej. Jest tego sporo i bynajmniej nie są to żadne budowle obcych cywilizacji!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.