Na co Kancelaria Premiera wydała 20 mln zł?

Opublikowano: 29.07.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 450

Na co wydała Kancelaria Premiera w ubiegłym roku 20 068 071 zł i dwa grosze? Największe kwoty to rozliczenia wewnętrzne. Ponad 10 milionów złotych Kancelaria zapłaciła Centrum Usług Wspólnych za obsługę administracji rządowej, administrowanie budynkami i przejazdy samochodami służbowymi – informuje RMF24.pl.

40 tys. zł wydano na bilety kolejowe, ponad 300 tys. zł na usługi informatyczne, w tym tworzenie kolejnych stron WWW, monitoring internetu i szkolenie z mediów społecznościowych. Ponad 120 tys. zł poszło na telefony komórkowe. Połowa tej kwoty to mobilny dostęp do internetu, reszta – wysyłanie SMS-ów przez kancelarię. Blisko 100 tys. – zakup i renowacja mebli. W tym 16 tysięcy na nowe meble gabinetowe i prawie 14 tysięcy na 15 foteli. 66 tys. zł. – obsługa fotograficzna różnych wydarzeń z udziałem premiera. Stemple, pieczątki i datowniki – 20 tys. zł. 7 tys. 920 zł. – wydano na usługi zegarmistrza. Blisko 50 tys. zł kosztowały lektoraty dla urzędników – z hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego.

Do tego szkolenia: zarządzenie czasem – 27 tysięcy złotych, szkolenie motywacyjne – prawie 6 tysięcy złotych, różnice kulturowe w protokole dyplomatycznym – prawie 27 tysięcy złotych, praca w grupie – 7 tysięcy, język równościowy – 2,5 tysiąca. I na koniec – kreatywność – blisko 38 tysięcy złotych!

Autor: JW
Na podstawie: rmf24.pl
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. blackeyed 30.07.2014 10:20

    Język równościowy? to coś jak łysenkizm i genderyzm?

  2. kaczorro33 30.07.2014 12:21

    A nie piszą że na taksówki, obiady, prywatne przeloty samolotami, wczasy. To też przecież podatnicy im opłacają.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.