Na Białorusi przyzwyczaja się do kolejnych rządów Łukaszenki

Opublikowano: 22.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 594

Marek Budzisz – ekspert ds. polityki wschodniej mówi o zdementowanych już pogłoskach o bardzo złym stanie zdrowia prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Już dzisiaj pokazał się on publicznie, podczas gdy wczoraj informowano, jakoby po spotkaniu z premierem Federacji Rosyjskiej dostał wylewu. Zdaniem eksperta osłabienie pozycji białoruskiego prezydenta przyśpiesza. Mówi o coraz liczniejszych protestach społecznych: Spiętrzenie różnych zdarzeń może doprowadzić do eskalacji konfliktu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o