Na Antarktyce znaleziono „okręt podwodny Hitlera”

Opublikowano: 25.07.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3150

W internecie coraz większą popularnością cieszy się kolejna konspiracyjna historia, poświęcona flocie podwodnej Adolfa Hitlera. Tym razem przy pomocy serwisów kartograficznych na Antarktydzie znaleziono “nazistowski okręt podwodny”.

Użytkownik z nickiem MrMBB333 opublikował wyniki własnych poszukiwań, przeprowadzonych przy pomocy serwisu “Google Earth”. Sądząc po kadrach, pod lodem rzeczywiście może znajdować się pewien przedmiot o dużych rozmiarach, który można uznać za okręt podwodny.

„Jeśli spojrzycie na górną część, to zobaczycie coś srebrnego, o sztucznej strukturze. Nie mogę twierdzić, że to okręt podwodny, ale jest do niego bardzo podobne” — powiedział autor nagrania, demonstrując makiety i fotografie porównawcze innych statków.

Teoria o flocie nazistów spoczywającej pod lodem nie jest niczym nowym dla zwolenników teorii spiskowych. Hipoteza bierze swój początek jeszcze w 1937 roku, kiedy Hitler wysłał ekspedycję naukową na Antarktydę. Od tego czasu wielu konspirologów na całym świecie przekonuje, że führer wybudował tam tajną bazę wojskową.

Tymczasem amerykański ufolog, który znalazł wcześniej na Antarktydzie rzekomy “wrak latającego spodka”, poinformował, że dokonał nowego odkrycia. Jak twierdzi badacz, na Antarktydzie znajduje się obiekt przypominający wejście do podziemnego bunkra o rozmiarach ok. 27-30 metrów.

Wcześniej poinformowano, że Antarktyda co roku traci ponad 250 miliardów ton lodu. Najnowsze badania wykazały, że topnienie odbywa się nie tylko na krawędziach skorupy, ale również wewnątrz.

Źródła: pl.SputnikNews.com [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. net 25.07.2019 12:53

    Dzisiaj sporo jest domorosłych tropicieli, rozwiązujących zagadki sprzed monitora komputera.
    Ostatni głośny przypadek to “odnalezienie” w kambodżańskiej puszczy zaginionego samolotu lot: KH 370

    https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zaginiony-malezyjski-samolot-lotu-mh370-moze-byc-w-kambodzy/jqcd4mk#slajd-3

  2. Szwęda 25.07.2019 13:24

    I jak roztopią się lodowce Antarktydy, to roztopi się też zamrożony i zahibernowany Hitler i będą mogli z nim pogadać…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.