Muzułmańscy rodzice wypisali ze szkoły ponad 600 dzieci

Opublikowano: 06.03.2019 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2553

Aż 600 muzułmańskich dzieci w wieku od 4 do 11 lat zostało wypisanych ze szkoły w Birmingham (Parkfield Community School) w Wielkiej Brytanii przez swoich rodziców oburzonych wprowadzeniem lekcji o równości płci oraz homoseksualizmie.

Władze szkoły Parkfield Comminity School w Birmingham wprowadziły dla swoich uczniów program edukacyjny „No Outsiders” (“Żadnych autsajderów”), zgodnie z którym dzieci w wieku od 4 do 11 lat miały zapoznać się z tematem równości płci oraz homoseksualizmu.

Wprowadzenie programu spotkało się jednak z olbrzymim sprzeciwem ze strony muzułmańskich rodziców dzieci uczęszczających do szkoły. W ramach protestu postanowili oni wypisać swoje pociechy ze szkoły twierdząc, że „podważa ona prawa rodzicielskie oraz agresywnie promuje homoseksualizm”.

W ubiegły weekend muzułmanie zorganizowali protest przed placówką z transparentami, na których pojawiły się hasła: „Nasze dzieci, nasz wybór – pracujcie z rodzicami, a nie przeciwko nim”, „Edukacja a nie indoktrynacja”. Niektórzy z protestujących zagrozili, że prędzej opuszczą Wielką Brytanię, niż pozwolą swoim dzieciom na uczestnictwo w programie szkoły.

Protest rodziców skupił się także na prowadzącym lekcje w ramach programu „No Outsiders” Andrewie Moffatcie. Chciał on stworzyć projekt, w ramach którego dzieci uczyłyby się o Prawie Równości oraz brytyjskich wartościach, co jest zgodnie z założeniem Ofsted, które wykryło w wielu placówkach szkolnych w Birmingham nadużycia związane z brakiem tolerancji i poszanowania dla innych religii.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Masakrator 06.03.2019 13:02

  same plusy. gdzie tkwi haczyk?

 2. Stanlley 06.03.2019 15:15

  I prawidłowo, sam bym się do tych protestujących dołączył!

 3. agama 06.03.2019 15:18

  gdyby chodziło o białe chrześcijańskie dzieci, zaraz skandal by nakręcili

 4. Wujek Polonii 07.03.2019 16:09

  Masakrator
  “gdzie tkwi haczyk?”
  Protestują tylko muzułmańscy rodzice. Chrześcijanie i inni w W.B. kochają dewiacje. A poza tym south wind dobrze dopisał: “szkoda, że sami przeginają w inną strone.”
  Wyraźnie widać podziały tego społeczeństwa multikulti.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.