Muzułmańscy rodzice wypisali ze szkoły ponad 600 dzieci

Opublikowano: 06.03.2019 | Kategorie: Edukacja, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Aż 600 muzułmańskich dzieci w wieku od 4 do 11 lat zostało wypisanych ze szkoły w Birmingham (Parkfield Community School) w Wielkiej Brytanii przez swoich rodziców oburzonych wprowadzeniem lekcji o równości płci oraz homoseksualizmie.

Władze szkoły Parkfield Comminity School w Birmingham wprowadziły dla swoich uczniów program edukacyjny „No Outsiders” (“Żadnych autsajderów”), zgodnie z którym dzieci w wieku od 4 do 11 lat miały zapoznać się z tematem równości płci oraz homoseksualizmu.

Wprowadzenie programu spotkało się jednak z olbrzymim sprzeciwem ze strony muzułmańskich rodziców dzieci uczęszczających do szkoły. W ramach protestu postanowili oni wypisać swoje pociechy ze szkoły twierdząc, że „podważa ona prawa rodzicielskie oraz agresywnie promuje homoseksualizm”.

W ubiegły weekend muzułmanie zorganizowali protest przed placówką z transparentami, na których pojawiły się hasła: „Nasze dzieci, nasz wybór – pracujcie z rodzicami, a nie przeciwko nim”, „Edukacja a nie indoktrynacja”. Niektórzy z protestujących zagrozili, że prędzej opuszczą Wielką Brytanię, niż pozwolą swoim dzieciom na uczestnictwo w programie szkoły.

Protest rodziców skupił się także na prowadzącym lekcje w ramach programu „No Outsiders” Andrewie Moffatcie. Chciał on stworzyć projekt, w ramach którego dzieci uczyłyby się o Prawie Równości oraz brytyjskich wartościach, co jest zgodnie z założeniem Ofsted, które wykryło w wielu placówkach szkolnych w Birmingham nadużycia związane z brakiem tolerancji i poszanowania dla innych religii.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Masakrator
Użytkownik
Masakrator

same plusy. gdzie tkwi haczyk?

Stanlley
Użytkownik

I prawidłowo, sam bym się do tych protestujących dołączył!

agama
Użytkownik

gdyby chodziło o białe chrześcijańskie dzieci, zaraz skandal by nakręcili

south wind
Użytkownik
south wind

Dobrze zrobili, szkoda, że sami przeginają w inną strone.

Wujek Polonii
Użytkownik
Wujek Polonii

Masakrator
“gdzie tkwi haczyk?”
Protestują tylko muzułmańscy rodzice. Chrześcijanie i inni w W.B. kochają dewiacje. A poza tym south wind dobrze dopisał: “szkoda, że sami przeginają w inną strone.”
Wyraźnie widać podziały tego społeczeństwa multikulti.

pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

Tuz z Talii