Muzułmanin zablokował jezdnię w Warszawie, by się modlić

Opublikowano: 25.12.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 5830

Pewien kierowca taksówki na aplikację zablokował ruch w Warszawie, bo w jego mniemaniu teraz ważniejsze było sławienie Allaha.

O szokującym zdarzeniu, które miało miejsce na ulicach Warszawy, poinformował Mikołaj „Jaok” Janusz. „W dzisiejszej Warszawie prawo szariatu jest nadrzędne wobec kodeksu ruchu drogowego” – napisał.

Zamieścił krótki film, na którym widzimy, jak kierowca przewozu osób blokuje pas do skrętu w lewo, klęczy obok samochodu, odprawia modły i wysławia Allaha.

Tak na naszych oczach zmienia się Polska. Politycy wprawdzie się temu sprzeciwiają, ale są tylko „mocni w gębie”, bo jednocześnie nie robią nic, by przeciwdziałać. Widzieliśmy to podczas rządów PiS-u, gdy sprowadzono do Polski rekordową liczbę obcokrajowców. I to rekordową, pomijając uchodźców wojennych z Ukrainy.

Widzimy to także po rządach nowej koalicji. Donald Tusk w kampanii oczywiście sprzeciwiał się przymusowej relokacji migrantów, ale już wyraził zgodę na pakt migracyjny, który odgórnie narzuca Polsce nielegalnych imigrantów lub każe sowicie płacić za ich nieprzyjmowanie. Szymon Hołownia z kolei gościł w Sejmie „ubogich”, pośród których znaleźli się także ci, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską, czym się publicznie chwalą. Hołownia, robiąc sobie z nimi zdjęcia, takie działania po prostu pochwala i legitymizuje.

Poniższy obrazek z ulicy w Warszawie to jeszcze nie jest codzienność. Jeszcze… Na Zachodzie proces ten rozpoczął się jakieś 20 lat wcześniej, w Polsce trwa od kilku lat, ostatnio przyspiesza, i jeśli nie zostaną szybko wyciągnięte odpowiednie wnioski, to w niedalekiej przyszłości czekają nas dokładnie takie same konsekwencje, jakie spotykają już państwa zachodnie.

Autorstwo: KM
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: NCzas.info

Komentarz „Wolnych Mediów”

Nadużycie trójkąta ostrzegawczego, którego celem jest wyłącznie sygnalizowanie wypadku drogowego lub awarii pojazdu, do celów modlitewnych, łamie prawo ruchu drogowego. Osobie prowadzącej pojazd mechaniczny za tamowanie lub utrudnianie ruchu na drodze publicznej grozi mandat od 500 zł (pieszym do 500 zł lub nagana).


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. replikant3d 25.12.2023 11:18

  Maurycy, a co to ,,ciapatego,, obchodzi? Wie że jest ,,chroniony,, przez chorą poprawność polityczną. Włos mu z głowy nie spadnie. Bo w razie próby ukarania go, Inni muzułmanie podniosą lament o dyskryminacji….nie znasz tego?..

 2. Baltazar Bombka 25.12.2023 13:21

  No właśnie, dlatego za takie wybryki powinno się karać zgodnie z przepisami i szantarze typu rasizm etc. po prostu olewać. W Europie ciapaci robią co chcą bo mają na to przyzwolenie. Jak zaczniemy tolerować takie drobne wybryki, to za chwilę na ulicach będą rządziły gangi tak jak w Szwecji.

 3. kufel10 25.12.2023 21:47

  A gdzie byli kibice ??? Sprzedawali trawkę pod gimnazjum?

 4. MasaKalambura 25.12.2023 22:53

  Z punktu widzenia islamu jest to również zabronione. Spośród wymienionych w sunnie miejsc zakazanych dla modlitwy są właśnie drogi uczęszczane przez ludzi. Mógł się zatrzymać na parkingu i pójść gdzieś pomodlić się na uboczu. W parku, gdziekolwiek, gdzie to nie przeszkadza innym w codziennym życiu.

 5. Szurnięty Mędrzec 27.12.2023 01:00

  Jak dobrze, że Polska to nie Francja, tam doszłoby do zamieszek po czymś takim xdd

 6. adambiernacki 27.12.2023 07:26

  Bierność tej populacji jest przetestowana i już rozgłoszona w świecie a 6 mln kolorowych, których zamierzają tu osiedlić (ciekawa informacja od urzędnika UE:) skutecznie upora się z tubylcami baaardzo szybko z pomocą hord wschodnich i tutejszych zdrajców.

  Kibole…wczoraj słyszałem o kibolach, że oni to tu zrobią porządek hehe zawsze ktoś tam tylko nie ja. Urocze to tłumaczenie własnego tchórzostwa ja to zawsze jestem ubawiony jak ktoś wspomina o kibolach. Faktycznie handlują w ścisłej współpracy z prywatną firmą tym się zajmującą zwaną Policją, która zajmuje się jeszcze podglądactwem.

  Oj marny los polskich dzieci….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.