Musk chce dożywocia dla lekarzy zmieniających dzieciom płeć

Opublikowano: 17.04.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2473

Amerykański przedsiębiorca Elon Musk opowiedział się na „Twitterze” za karą dożywotniego więzienia dla lekarzy, którzy dokonują operacji zmiany płci na nieletnich. W ten sposób skomentował publikację środków w tej sprawie w stanie Floryda.

„Każdy rodzic lub lekarz, który sterylizuje dziecko, zanim stanie się ono dorosłe, powinien trafić do więzienia na dożywocie” — napisał Musk popierając tym samym inicjatywę zatwierdzoną przez gubernatora tego stanu, Republikanina Rona Desantisa.

Warto zauważyć, że Floryda uchwaliła zakaz poddawania nieletnich zabiegom zmiany płci. Jak podał portal „Politico” w marcu, stanowa rada medyczna zakazała stosowania blokerów dojrzewania, terapii hormonalnej lub operacji w celu leczenia dysforii płciowej u osób poniżej 18 roku życia.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Murphy 17.04.2023 11:49

  Tak jak za tym gościem nie przepadam, to tu mu rację przyznać trzeba, że miał odwagę powiedzieć coś słusznego.

 2. replikant3d 17.04.2023 18:44

  Ma mocne ,,plecy,, ale podejrzewam że to ,,kontrolowana,, akcja.

 3. Irfy 17.04.2023 19:37

  Miałbym inną propozycję. Należałoby dać lekarzowi szansę. Dlatego na dożywocie skazywałbym za recydywę. W przypadku pierwszego czynu skazywałbym takiego lekarza/lekarkę na… zmianę płci. Niech posmakują własnego lekarstwa na własnej skórce.

 4. Murphy 08.06.2023 17:22

  Wogóle mnie to dziwi jak dorośli ludzie mogą pozwalać dzieciom, co wiadomo naukowo, że nie mają wyrobionego doświadczenia o tym jak świat działa, na podejmowanie takich decyzji.

  Widać chyba, że politycy dostali ładne prezenty of farmacji za wspieranie tego biznesu (z filmu “What is a woman?” dowiedziałem się, że za jedną zmianę płci system medyczny dostaje ok. 1,5 miliona dolarów. Jak widać jest o co walczyć).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.