Moskwa rezygnuje ze ściągania grzywien antycovidowych

Opublikowano: 03.06.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1136

Dowodem na to, że wojna na Ukrainie jest w rzeczywistości walką między dwoma światami – miejscem, gdzie zderzają się dwa kontynenty – jest także odmienny stosunek do pandemii, do Covida i do bezużytecznych, wręcz śmiesznych środków „posłuszeństwa”, które są u nas nadal kontynuowane, także dlatego, że weszły one w sferę pospolitych spekulacji. Natomiast w Moskwie, od marca zrezygnowano ze wszystkich tych przedsięwzięć.

Burmistrz miasta – który jeszcze kilka miesięcy temu uważany był za zwolennika działań antypandemicznych – w sposób nieformalny zadośćuczynił owym działaniom i ogłosił amnestię związaną z grzywnami antycovidowymi, unieważniając tym samym kary nałożone na obywateli, którzy naruszyli przepisy. Na stronie internetowej burmistrza można przeczytać: „Maski i dystans społeczny zostały już zniesione, ale władze nadal ściągają wcześniejsze grzywny, także na drodze sądowej. Moim zdaniem nie należy tego robić. Władze Moskwy zaprzestaną pobierania grzywien nałożonych – ale nie zapłaconych do tej pory – za naruszenie ograniczeń związanych z Covidem. Administracja miasta Moskwy zapewni przedsiębiorstwom i obywatelom dotacje, które zrekompensują kary już zapłacone”.

Szacuje się, że łączna kwota zwrotów wyniesie 230 mln euro. Nie jest to więc mała kwota – co świadczy o tym, że chodzi tu konkretnie o odrzucenie modus operandi, który Zachód próbował narzucić reszcie świata wraz ze swoim serum genowym. Fakt, że władze miejskie Moskwy nie tylko likwidują system środków działania, ale chcą je też unieważnić niejako z mocą wsteczną, pokazuje, że sprawa ta wpisuje się w bardziej ogólny konflikt między Rosją a Zachodem.

Wojna na Ukrainie otworzyła nam oczy na kopułę władzy, która stworzyła narrację pandemiczną, a może również przygotowała ją w niezliczonych laboratoriach biomilitarnych, które otaczają Rosję i jej zagrażają. Ten sama kopuła, która obecnie sprowokowała konfrontację wojskową za pośrednictwem Kijowa. Schemat jest zawsze ten sam, podobnie jak cel ostateczny – zniszczyć wszystko, co sprzeciwia się owym zdegenerowanym elitom, czy będzie to pragnienie wolności myśli, wypowiedzi i działań politycznych, czy też obce mocarstwo stawiające opór Imperium i jego próbie absolutnego panowania nad całą planetą.

Autorstwo: Il Simplicissims
Źródło zagraniczne: IlSimplicissimus2.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.