Mordują lekarzy badających nowotwory

Opublikowano: 08.06.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1288

Rośnie liczba zamordowanych lekarzy, którzy odkryli powodujący raka enzym, pracowali oni nad cząsteczką GcMAF oraz udowodnili związek szczepionek z autyzmem.

19 czerwca 2015 dr. James Jeffery Bradstreet został wyłowiony z jeziora z raną postrzałową klatki piersiowej. Był wybitnym lekarzem i naukowcem badającym przyczyny autyzmu, był także ojcem dziecka, które zachorowało na autyzm.

Kilka dni przed śmiercią lekarza do jego centrum badań wtargnęli funkcjonariusze FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków ) oraz funkcjonariusze innych agencji rządowych przeszukując badania i dokumenty znajdujące się w Child Development Resource Center.

Śmierć walczącego z przemysłem farmaceutycznym oraz agencją FDA doktora wstrząsnęła środowiskiem naukowym i akademickim, ale przede wszystkim rodzinami dzieci cierpiących na autyzm.

Kolejni lekarze zajmujący się badaniem autyzmu oraz nowymi metodami leczenia nowotworów zginęli również w dziwnych okolicznościach, poniżej tragiczne kalendarium:

19 czerwiec 2015 – dr Jeffrey Bradstreet zostaje wyłowiony z rzeki z raną postrzałową klatki piersiowej.

21 czerwiec 2015 – dr. Bruce Hedendal oraz dr Baron Holt zostają odnalezieni martwi na wschodnim wybrzeżu Florydy.

29 czerwca 2015 – dr Theresa Sievers, znaleziona martwa we własnym domu. Dr Jeffrey Whiteside zostaje uznany za zaginionego.

3 lipca 2015 – dr Patrick Fitzpatrick, uznany za zaginionego, jego samochód z przyczepką został odnaleziony na poboczu drogi.

10 lipca 2015 – dr Lisa Riley, odnaleziona martwa we własnym domu z raną postrzałową głowy.

19 lipca 2015 – dr Ron Schwartz, znaleziony martwy we własnym domu z raną postrzałową szyi w East Coast of Florida.

21 lipca 2015 – dr Nicholas Gonzalez, znaleziony martwy we własnym domu z raną postrzałową szyi w East Coast of Florida.

21 lipca 2015 – dr Abdul-Karim, został znaleziony martwy na poboczu drogi.

23 lipca 2015 – dr Jeffery Whiteside odnaleziony martwy z raną postrzałową

24 września 2015 – dr Mary Rene Bovier, zadźgana nożem we własnym domu, Pensylwania.

16 września 2015 – dr Mitch Gaynor znaleziony martwy na obrzeżach Manhattanu, śledczy uznali samobójstwo.

11 października 2015 – dr Marie Paas znaleziona martwa, śledczy uznali samobójstwo.

29 września 2015 – dr Jerome Block wyskoczył z okna apartamentu w Central Park West.

W artykule źródłowym podanych jest wiele informacji na temat prowadzonych badań przez wymienionych lekarzy, znajduje się tam również materiał wideo ukazujący pod mikroskopem cząsteczkę GcMAF, która wchłania żywe komórki nowotworowe.

Wszyscy lekarze byli prześladowani przez amerykańskie agencje rządowe FDA i CDA, które bardzo ściśle współpracują z dużymi koncernami farmaceutycznymi.

Bliska zależność między CDA i FDA, a koncernami zarabiającymi gigantyczne kwoty na leczeniu pacjentów z nowotworów oraz sprzedaży szczepionek jest uważana przez osoby z bliskiego otoczenia zamordowanych lekarzy (zaginionych), za główną przyczyna tragedii ich najbliższych.

Przygotował: Michał KK
Na podstawie: Thrivemovement.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Obecnie jest przeprowadzany cichy, największy w historii gatunku ludzkiego, holokaust na skalę światową. Zbrodnicza działalność jest nie do powstrzymania, ponieważ przeniknęła już do rządów i innych najważniejszych instytucji państw niemal całego świata. Oczywiście wiąże się to ze słonym przepłacaniem osób decyzyjnych.
Największym sukcesem farmaceutycznego rządu światowego, jest wywołanie pandemii nowotworów złośliwych i podtrzymywanie tej pandemii, oraz niedopuszczenie do wprowadzenia (już bardzo wielu) skutecznych metod ich leczenia. Równolegle w depopulacji biorą udział inne gałęzie przemysłu, jak na przykład przemysł spożywczy i chemiczny, który po prostu wytruwa ludzkość żywnością nafaszerowaną kancerogenami i innymi składnikami, których stosowanie powinno być już dawno zabronione.

Tabok
Użytkownik
Tabok

@Wędrowny

Heh… Wyjaśnij mi w takim razie jak to jest, że wstrzykują do wszystkiego trucizny, a mimo to z roku na rok długość życia się wydłuża zamiast się zmniejszać.

Cathy
Użytkownik
Cathy

Tabok, ale ogarniasz, że ma na to wpływ np. niska obecnie umieralność niemowląt plus relatywnie niski odsetek wojen?

A dwa, popatrz też na jakość tegoż życia. W poradniach dietetycznych jest coraz więcej dzieci (!) z początkami miażdżycy, cukrzycą i innymi atrakcjami.

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

pacjent wyleczony, klient stracony!
Koncern nie chce zabijać ludzi, on chce zarabiać, a jeśli w gre wchodza miliardy wtedy narzędzia też sa szczególne, śmierć kilkudziesięciu osób? no cóż, zarząd podejmuje decyzję daleko stąd, rękami kogoś innego się to odbywa, trudno…
informacja wygląda na prawdziwą…

MakSym
Użytkownik
MakSym

@Tabok

Długość życia człowieka zwiększa się POMIMO działalności koncernów farmaceutycznych i chemicznych, na skutek polepszania jakości warunków życia.
Obecnie szacuje się, że nasze ciała powinny dożywać 150 lat, lekko licząc.

stiopa
Użytkownik
stiopa

@Tabok bo najlepszy klient… znaczy pacjent, to pacjent przewlekle chory. Lekko podtruty, tak by musiał wciąż brać piguły (które jedno poprawiają a dwa inne uszkadzają), by żył długo ale nigdy się nie wyleczył i był uzależniony od koncernów farmy. Procedury medyczne nie są napisane by dążyć do wyleczenia ale by zapewnić ciągłość leczenia.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

@Tabok
Komu i gdzie się wydłuża życie? Dookoła tylko słyszę jak ludzie konają na raka, przeważnie w wieku 55-65 lat! W każdej gałęzi mojej rodziny, bliższej i dalszej były jakieś zachorowania na raka: teść zszedł, matka zeszła, siostra przyrodnia zaleczona, kuzynka żony zaleczona… Już nie wspomnę o cukrzycach, zawałach, parkinsonach itd. Pewnie jakieś statystyki wzmocnione odpowiednią propagandą wskazują na wydłużanie się życia człowieka (ale chyba tylko bardzo lokalnie), ale faktem pozostaje, że obserwujemy jakąś pandemię kancerów, autyzmów, alzheimerów, depresji, chorób serca, otyłości, uzależnień itd, itd.