Mordercze państwo Hitlera

Opublikowano: 12.04.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 789

W 1945 r. świat dowiedział się o ludobójstwie, jakiego dopuścili się naziści. Dokument prezentuje najważniejsze fakty o zbrodniach III Rzeszy.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Foxi 12.04.2024 16:44

  Ciekawe czy autor filmu wie o tym że USA nigdy nie potępiła niemieckiego hitleryzmu i wszelkich jego przejawów. Mało tego, do czasów obecnych gestapo waffen SS i miłośnicy hitlera mogą legalnie przeprowadzać w USA manifestacje i różne marsze. Zagadkowa jest też postawa syjonistów z tego małego czegoś w co się przyczepiło do Palestyny – oni też nie protestują. Do końca lat 90 zeszłego wieku; hitlerowscy naukowcy legalnie przeprowadzali zbrodnicze eksperymenty na ludności tubylczej w USA. Dopiero od około 94-95 ciemność w umysłach trochę się rozproszyła i ludzie zaczęli tam protestować i pojawiły się pierwsze pozwy sądowe.
  ^^
  A jak jest obecnie? W wyzwolonym mieście Mariupol w piwnicy szpitala miejskiego znaleziono całe archiwum dotyczące podawania ludziom eksperymentalnych preparatów! Preparaty i wyniki były ściśle tajne i natychmiast przesyłane z 404 do USA i UE.

 2. Radek Wicherek (Polaku Dawaj z Nami) 12.04.2024 19:52

  @ Foxi

  Jak USA miały potępić hitleryzm, skoro na długo przed Hitlerem wprowadzono tam podziały rasowe i eugenikę, a po wojnie zwerbowano siatkę nazistowskich agentów, którzy szkolili w torturowaniu więźniów CIA? Pokazówka pokazówką (procesy), ale nie mogli przedobrzyć, bo w innym przypadku głosy o hipokryzji zaczęłyby napływać nie tylko z Niemiec.

 3. Katarzyna TG 12.04.2024 20:12

  Trudno było potępiać gdy dzięki operacji “Paperclip” dyrektorem NASA był nazista, oficer SS Wernher von Braun a jego dzieło – rakieta Saturn V wyniosła Amerykanów na Księżyc.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.