Morawiecki zapowiada finansową dyskryminację mężczyzn

Opublikowano: 09.03.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3944

„Niebawem będzie przedstawiony program zakładający miliard zł rocznie na działalność gospodarczą zakładaną przez kobiety” – zapowiedział nowy program socjalny, dyskryminujący mężczyzn, premier Mateusz Morawiecki.

Podczas konferencji Polka XXI wieku Morawiecki zapowiedział, że będą dofinansowania do działalności zakładanych przez kobiety. „Za chwilę będzie przedstawiony – miliard zł rocznie na działalność gospodarczą zakładaną przez kobiety” – zapowiedział premier.

Morawiecki roztaczał też wizje, że rzekomo w Polsce dla kobiet będzie lepsza opieka zdrowotna niż na zachodzie. „Wdrażamy najnowocześniejsze procedury dotyczące mammografii; za parę miesięcy będzie bezpłatna szczepionka przeciwko HPV, by dzieci dorastały w zdrowiu i spokoju” – wyliczał.

„Chcemy, by polskie kobiety mogły czuć się tak zaopiekowane, jeśli nie lepiej, niż w wielu krajach Europy Zachodniej. Będziemy realizowali duże programy w tym obszarze, właściwie już realizujemy, to się dzieje m.in. poprzez zmianę programów refundacyjnych i zmiany w programach profilaktycznych” – stosował swoją standardową gadkę Morawiecki.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Stanlley 09.03.2023 11:15

  Kolejne kłócenie – to ja proponuję – tym którzy mają swoją drugą połówkę żeńską – pokombinujcie razem jak najwięcej wyssać z tego socjalu, jakieś nawet fikcyjne umowy itp , popracujcie razem i podzielcie się zyskami 🙂

 2. Baltazar Bombka 09.03.2023 13:07

  A może to dla tych “polskich” kobiet co tu tłumnie zza wschodniej granicy ostatnio przybyły?

 3. radical3dom 09.03.2023 13:07

  Człowiek w więzieniu jest zaopiekowany, tam mowia mu co ma jesc jak sie ubierac jakie leki przyjmowac, z kim i kiedy sie widywac czasami cos wiecej sie da czasami nie.

 4. kufel10 09.03.2023 15:15

  OLX wprowadził tańsze wysyłki olx, były monitorowane, od stycznia pełne info otrzymuje US, wyłapią sprzedających a to głównie panie, które mają ciuszki swoje, po dzieciach, etc. Więc panie uciekają od sprzedaży monitorowanej, przerzuciły się na pobrania i pocztę, a ci je znów zaganiają. Ale co tu dużo pisać, skoro tutaj o wszystko obwinia się szczepienia, pis i szwaba,,,

 5. Aksamitny 09.03.2023 18:58

  “Wdrażamy najnowocześniejsze procedury dotyczące mammografii” – a wystarczyłoby wycofać/zabronić antyperspirantów z Al i w problem zniknąłby w znacznym stopniu.

 6. Murphy 09.03.2023 22:09

  Nie dość, że dyskryminuje mężczyzn to jeszcze obraża kobiety, że są upośledzone i potrzebują pomocy.

  A przecież feministki tak krzyczą o równouprawnieniu. Czemu w tym przypadku siedzą cicho? 😉

 7. adambiernacki 10.03.2023 07:22

  Sam mężczyzną nie jest więc…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.