Morawiecki spotkał się z guru globalistycznych szurów

Opublikowano: 14.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2172

Kancelaria Premiera opublikowała zdjęcie uśmiechniętego Morawieckiego pogrążonego w rozmowie z izraelskim futurystą Yuvalem Noahem Hararim.

Harari to guru globalistycznych „bolszewików”, który przekonuje, że homo sapiens zastąpiony zostanie przez homo deus, wyzwolonego od takich „przypadłości” jak śmierć, choroby, głód czy… tradycyjne religie. „Nie trzeba czekać na powtórne przyjście Chrystusa, skoro nieśmiertelność możemy osiągnąć za pomocą grupy nerdów i laboratoriów” – przekonuje jeden z „najpopularniejszych intelektualistów ostatnich lat”. Harari opisuje „hakowanie ludzi”, czyli kształtowanie zachowań i wyborów całych grup społecznych poprzez udoskonalanie sztucznej inteligencji i algorytmów

Morawiecki i Harari to także zagorzali zwolennicy idei zrównoważonego rozwoju. Harari ma też pomysł na zagospodarowanie „ludzi bezużytecznych”. Mają to załatwić gry komputerowe, antydepresanty i darmowy przydział jedzenia. „Musimy stworzyć działający porządek światowy” – apelował w trakcie konferencji Impact’22 w Poznaniu Harari, który wygłosił wykład.

Impact to jedno z największych wydarzeń technologiczno-gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez dwa dni – 11 i 12 maja – ponad 400 gości z Polski i zagranicy dzieliło się swoimi wnioskami w ramach 18 obszarów tematycznych, na pięciu scenach MTP. W Poznaniu pojawił się także premier Mateusz Morawiecki, jego ministrowie, szefowie kilku globalnych firm, analitycy.

Gościem konferencji był Yuval Noah Harari, który jak przy każdym występie rysował wizje społeczeństwa przyszłości, które według niego powinno zostać wprowadzone w nowy porządek światowy oparty o globalizm, ograniczanie praw jednostki i technologię, która ma zawładnąć nad myśleniem społeczeństwa jako organizmu.

„Ostatnie lata były niefortunne. Zastanawiamy się czy jesteśmy w punkcie zwrotnym historii, zastanawiamy się, czy nie wchodzimy w nową erę biedy, głodu. Po raz pierwszy głód zabił mniej ludzi niż otyłość, choroby zakaźne zabiły mniej osób niż starość” – podkreślał w Poznaniu Harari. Według Harariego pandemią była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia nowego porządku. Jak wskazał zawiedziony filozof, politycy nie zrealizowali w pełni „wykorzystać tych narzędzi” by „skoordynować globalną odpowiedź na rosnące zagrożenie”.

„Dobry nacjonalista powinien być globalistą” – stwierdził. „Politycy zawiedli, nie byli w stanie skutecznie wykorzystać tych narzędzi. Zabrakło pomysłu, jak powstrzymać falę zalewającą świat. Były narzędzia, nie było woli. Stany Zjednoczone — tradycyjnie światowy lider — nie zrobiły praktycznie nic. Prezydent Trump nawet nie próbował skoordynować globalnej odpowiedzi na rosnące zagrożenie, długo zaprzeczał ustaleniom naukowym, podważał działania prozdrowotne” — mówił Harari.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

21

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Rhumek 14.05.2022 13:45

  a co z ludzkim mięsem panie harari ? Jeść czy poczekać ?

 2. agama 14.05.2022 14:54

  nawet podobny do premiera

 3. Szwęda 14.05.2022 17:04

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5b. Proszę nie narażać portalu nieweryfikowalnymi oskarżeniami polityków o kanibalizm, mordowanie dzieci dla organów, etc. Jeśli masz na to niepodważalne dowody – napisz artykuł i je przedstaw. Admin WM)

 4. andi170 15.05.2022 03:36

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5b. Proszę o merytoryczne komentarze z argumentacją, a nie zniesławianie wyzwiskami znanej osoby rządzącej. Admin)

 5. Rafik4891 15.05.2022 11:31

  Wystarczy spojrzec na tego typa.. zwyrodnialec jak patrzy 🙂 to nie Polski rzad to.polskojezyczny nic poza tym.

 6. paragraf22 15.05.2022 21:11

  Może będę mało lubiany przez większość, ale nic nie mam do tego nieszczęsnego faceta i jego męża zresztą. On i cała ta po trzykroć przedziwna międzynarodowa mafia psychopatów, są tylko obiciem ludzkich możliwości rozwojowych. Każda istota niezdolna do samoobrony w każdym znaczeniu, po prostu… ginie. Emocjonalne wycie do księżyca, z którego zresztą widać ten światowy przekręt, tylko pogłębia i potwierdza moją tezę. To proste i mam nadzieję, że logiczne.
  Żyję na planecie małp i dlatego takie patologie jak w temacie, są w ogóle możliwe. Amen

 7. Szwęda 19.05.2022 17:53

  Z przykrością stwierdzam, że zmiękczenie i kastrowanie tego serwisu coraz bardziej się pogłębia. Celowo muszę czynić dodatkowe zabiegi i uruchamiać vaupeeny, tory i inne wynalazki żeby w ogóle móc wczytać całe te “wolnemedia” a tutaj cenzura, tego słowa nie wolno, tamtego nie wolno, niedługo będzie zabronione wyrażanie uczuć, emocji itd!

 8. Admin WM 19.05.2022 21:01

  @Szwęda

  Przeczytaj regulamin – powstał wiele lat temu i zakaz zniesławiania istnieje w nim od samego początku. To, że ABW nas blokuje, nie oznacza, że mamy stoczyć się w wulgarność i zniesławiać polityków pomówieniami o to, że są kanibalami i mordują dzieci dla organów. Są takie plotki, być może jest w nich ziarno prawdy, ale jak na razie nikt dowodów nie przedstawił. Co innego pisać, że myślisz, że coś robią, bo coś tam słyszałeś, czytałeś, a co innego napisać, że na 100% to prawda (a żadnego dowodu w ręku, świadka, nagrania, etc.). Wyobraź sobie sytuację, że zostałbyś w sądzie oskarżony o zniesławienie jakiegoś polityka o kanibalizm – jak udowodniłbyś w sądzie, że jest kanibalem? Myślisz, że obroniłbyś się?

  Od użytkowników portalu zależy poziom komentarzy – ja staram się, by był jak najwyższy, i dlatego w regulaminie są takie a nie inne zapisy.

  Aktualnie mamy trudną sytuację, która całkowicie absorbuje mój czas. Walczymy o przetrwanie portalu, a zniesławieniami polityków (bez dowodów) nie pomagasz. Ale nawet gdyby nie było teraz problemów, Twój pierwszy komentarz również zostałby usunięty, bo naruszał regulamin. Jesteś tu od dawna, więc na pewno z podobnymi sytuacjami już się spotykałeś. Zawsze tak było, ale teraz mogłeś zwrócić na to większą uwagę.

  Jeśli zaś pojawia się automatyczna moderatorka Józefina grożąca palcem, to należy wysłać mi kopię komentarza, a wyjaśnię, jakie słowo znajduje się na liście słów wulgarnych, spamerskich itp. Gdyby nie ona, byłoby tu szambo. Józefina również działa na portalu od wielu lat, więc nie jest żadną nowością.

  Aby nie korzystać z VPN lub proxy i mieć dotychczasowy komfort czytania portalu – zmień sobie DNS-y w komputerze na 1.1.1.1 i 8.8.8.8. Poradnik: https://ziom.top

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.