Zamknął bezmetanową kopalnię w imię walki z emisją metanu

Opublikowano: 30.07.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 3608

Premier Mateusz Morawiecki został zapytany o likwidację rentownej (nadzwyczajnie opłacalnej) kopalni bezmetanowego węgla kamiennego. Ten wysokiej jakości węgiel można było sprzedawać od razu, bez odsiarczania. Według premiera kopalnie są zamykane w Polsce w ramach walki Unii Europejskiej z metanem — gazem cieplarnianym. Przypomnijmy, że Polska nie musi ślepo wykonywać poleceń Brukseli, ale w kwestii wygaszania polskiego górnictwa rząd PiS-u robi to z nadgorliwością.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 30.07.2023 14:55

    Ten błysk w okularach, ten uśmiech. Która go nie weźmie?

  2. wolny 30.07.2023 20:27

    Nauczył by się odpowiadać na zadane pytania? A co za tym idzie nie musiałby się powtarzać.

  3. pikpok 30.07.2023 20:57

    wolny – a po co to ,,tresowanym małpom”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.