Mój czas

Opublikowano: 08.02.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 420

Andrzej Samborski wiedzę o teatrze zdobywał w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Jest twórcą krótkich form literackich, śpiewającym poetą, tworzącym teksty własnych piosenek oraz tłumaczem poezji. Przez lata pracował w zawodzie, który sprawił, że podupadł na zdrowiu. Poezja, muzyka i teatr to trzy jego pasje, dzięki którym ma siłę do działania. Należy do Oddziału Lubelskiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Gra w sztukach Teatru Pierwszego Kontaktu, Amatorskiego Teatru Towarzyskiego oraz na scenie w Centrum Kultury wraz z Teatrem Seniora. W reportażu opowie o potrzebie sztuki i przeżywaniu dzięki niej emocji, których brakuje w życiu “szarego człowieka”.

Autorstwo: Monika Malec
Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.