Mobilny punkt wymazowy

Opublikowano: 28.01.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 831

Buda z hot-dogami lepiej wygląda od tego mobilnego punktu testowania na koronawirusa.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. NORB 28.01.2022 09:35

  W takim punkcie “wymazowim” nie dosyć że te testy pokazują w zasadzie cokolwiek ktoś chce, to jeszcze brud nie do opisania. Dobrze ten człowiek powiedział, że buda z hot-dogami lepiej się prezentuje i jest czystsza. Na dodatek prywatna firma robiąca wymazy. Wzięli babcię klozetową postawili jej starą przyczepkę wyciągniętą zza stodoły i kasę trzepią. Gdzie jest sanepid? To jest miejsce sterylne? Z roboty wywalić tego kto dał na to zezwolenie. Kraj z dykty niestety.

 2. gajowy 28.01.2022 13:39

  Dobrze widzę? Pokrwawiona na dole kotara?

 3. BlueBerryCaffe 28.01.2022 22:14

  Popatrzcie się dobrze od dwudziestej sekundy. Jest zbliżenie na dach tej przyczepki.
  Nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie ale mam wrażenie że ten dach jest OBSARNY PRZEZ PTAKI GORZEJ NIŻ NIEJEDEN ZAPOMNIANY POMNIK.
  To się nie nadaje do sanepidu…. to się nadaje do KRYMINAŁU.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.