Młodzi Brytyjczycy są bardziej otwarci na teorie spiskowe

Opublikowano: 10.09.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1139

34% ankietowanych młodych ludzi w wieku 18-24 lat zgadza się ze stwierdzeniem, że Żydzi mają niezdrową kontrolę nad światowym systemem bankowym – z przerażeniem stwierdza „Jewish News” omawiając badania przeprowadzone przez „antydyskryminacyjną” organizację HOPE Not Hate.

Wśród nieco starszych, w przedziale wiekowym 25-34 lat, procent zgadzających się zdecydowanie, że Żydzi mają „niezdrową kontrolę nad światowym systemem bankowym”, spada do 28%.

Ankieterzy zauważają również, że „u osób poniżej 35 roku życia jest wyższy stopień otwartości na „teorie spiskowe”.

Wśród osób powyżej 75 roku życia, tylko 12% uważa, że Żydzi mają kontrolę nad systemem bankowym.

Cóż… Niektóre przysłowia mawiają, że z wiekiem przychodzi mądrość, inne, że broda nie czyni mądrym, ale większość maksym nie dopowiada, że z wiekiem przychodzi również i ślepota.

Źródło: Bibula.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Baltazar Bombka 10.09.2022 10:19

    Są bardziej otwarci na teorie spiskowe czy dzięki intwrnetowi mają łatwiejszy dostęp do informacji?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.