Mistrzowie uniwersalnej mądrości chronią mentalnie ludzkość

Opublikowano: 26.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 100

Kim byli Asurowie i dlaczego na Ziemi musiał interweniować Kryszna? Czy w starożytnych Indiach miała miejsce wojna atomowa? Dlaczego do niej doszło? Czy istoty duchowe walczą z istotami z kosmosu? Z kim spotkał się George Adamski? Co widział w Andach Enrique Castillo Rincon? Dlaczego Szaraki usiłowały wyeliminować Anastazję, rosyjską telepatkę? Czy istoty duchowe rzeczywiście zabrały Luis Fernando Mostajo na dno jeziora Titicaca aby poznał Białe Bractwo?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o