Minister zamilkł, a jego zastępca odpłynął

Opublikowano: 27.04.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2957

Dziennikarz zapytał, dlaczego zamknięto BEZMETANOWĄ kopalnię Makoszowy. Oto co usłyszał w odpowiedzi. Oni naprawdę w to wierzą?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. galacticjoel 27.04.2023 10:04
  2. rzbogdan 27.04.2023 12:24

    W zeszłym roku o tej porze były potężne braki węgla, sklep pgg wprowadzał limity ilościowe i czasowe. Dziś gdy wydobycie spadło, sklep działa i sprzedaje przez 24 godziny na dobę. O co chodzi?

  3. sanchop 28.04.2023 08:11

    “Czy oni w to wierzą ?” – oni (politycy) wierzą, że są bezkarni, a Polacy i tak wybiorą to samo co siedzi w sejmie, Polacy przełkną drożyznę w sklepach, każdą głupotę wypowiedzianą przez bogatych oraz Polacy zajmują się tematami zastępczymi zamiast przegonić Morawieckiego i jego podległych mu ministrów i ludzi co biorą przez fundację hajs z lewą i prawa od Morawieckiego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.