Minister rządu PiS o Rodzinie 500+

Opublikowano: 25.03.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Minister rządu PiS o Rodzinie 500+

Liczba wyświetleń: 911


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. janpol 25.03.2016 14:06

    Mądry i uczciwy rząd wprowadziłby +/- 500,- na obywatela od urodzenia aż do śmierci i zlikwidowałby kretyńskie bzdur-socjale rozdawane wg uważania (tylko nie bardzo wiadomo, kogo i komu, np. na dziś temu, kto umie zebrać odpowiedni stosik “papierków” i zgłosi się w odpowiednim terminie do odpowiedniego tzw “urzędu” czyli miejsca pracy kogoś, kogo zwyczajowo nazywamy urzędnikiem).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.