Mikołaj z Korei w Ognisku Mokotów

Opublikowano: 22.12.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 476

Świąteczna wizyta przedstawicieli Republiki Korei – w 2019 r. w Ognisku Mokotów – to już tradycja. Szósty raz Ambasador Korei wraz z przedstawicielami firm koreańskich wręczyła dzieciom świąteczne podarunki. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Pani Ambasador Sun Mira, Prezydent Warszawy Paweł Rabiej, Dyrektor BPiPS Tomasz Pactwa oraz Dyrektor CWR Jarosław Adamczuk. Reportaż Młodzieżowej Tv.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.