Mieszkańcy Bolesławca boją się amerykańskich żołnierzy?

Opublikowano: 05.04.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3872

Do sieci internetowej trafiło nagranie ukazujące grupę awanturujących się mężczyzn, a wśród nich amerykańskich żołnierzy rozkazujących polskiej kobiecie, aby się ich słuchała. Twórca nagrania twierdzi, że przez zachowanie wojskowych ze Stanów Zjednoczonych strach wychodzić wieczorem na ulice Bolesławca. Dodatkowo wyjątkowo pobłażliwi wobec awanturujących się Amerykanów mają być miejscowi policjanci.

Opisywane zdarzenie miało miejsce w ubiegły weekend. W godzinach nocnych policja w Bolesławcu otrzymała zgłoszenie dotyczące awantury z udziałem kilku osób. Wezwany na miejsce policyjny patrol musiał ostatecznie wezwać posiłki, bo okazało się, że w zajściu uczestniczy sporo osób.

Sprawcy zamieszania mieli zostać następnie ukarani jedynie mandatami w związku z zakłócaniem porządku publicznego. Przedstawiciele bolesławieckiej policji twierdzą bowiem, że wydarzenia z weekendu nie miały znamion przestępstwa. Jednocześnie przyznają, iż wśród ukaranych byli amerykańscy żołnierze.

W sieci można znaleźć nagranie z tego zdarzenia. Na początku widać na nim kobietę, która trzymana jest przez obcokrajowców. Jeden z Amerykanów dodatkowo nakazuje jej, aby się go słuchała i wlecze ją po ulicy. Wówczas do awantury dołącza kilku innych mężczyzn, wzywających Amerykanów do pozostawienia Polki w spokoju.

Twórca nagrania wraz z innymi osobami podkreśla w jego trakcie, że z powodu zachowania amerykańskich żołnierzy wieczorami strach wychodzić na ulice Bolesławca. Ponadto zarzuca on miejscowej policji pobłażliwe traktowanie Amerykanów podczas podobnych sytuacji.

Na podstawie: Bolec.info, Interia.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. miskolabor 05.04.2023 13:21

    Okupant robi co chce…

  2. Szurnięty Mędrzec 05.04.2023 15:06

    Lać bandytów pałami, po mordach walić agresorów

  3. replikant3d 05.04.2023 16:58

    …A potem sąd wojskowy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.