Mieli zatrudniać, a zwalniają

Opublikowano: 11.02.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1549

Poczta Polska rozpocznie w połowie roku zwolnienia grupowe. Pracę może stracić nawet 2 tys. osób.

Jak informuje „Puls Biznesu”, zwolnienia grupowe w Poczcie Polskie mają rozpocząć się w czerwcu i potrwają do końca 2021 roku. Wynika to z informacji przesłanych przez spółkę organizacjom związkowym. Dotarły do nich media.

Pod koniec 2020 r. Poczta Polska zatrudniała 78 tys. osób. W 2021 r. liczba ta zmniejszy się co najmniej o dwa tysiące etatów. Spółka liczyła, że w 2020 r. wzrośnie jej poziom przychodów. Plany te pokrzyżowała jednak pandemia. Przez pierwsze 11 miesięcy jej trwania przychody Poczty Polskiej spadły o 4,4 proc.

Źródło: NowyObywatel.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.