MFW przyznaje, że finansuje pandemię

Opublikowano: 25.08.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 489

W sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Z raportu WHO wynika, że na dzień 8 marca 2020 roku w ponad 100 państwach potwierdzono laboratoryjnie zakażenie pacjentów koronawirusem SARS-CoV-2. Nagle z dnia na dzień dziesiątki krajów z całego globu zaczęły oficjalnie mówić o potwierdzonych przypadkach COVID-19, podczas gdy jeszcze kilka dni wcześniej nie było mowy o tego typu sytuacji, nic w zasadzie nie zapowiadało tak nagłej i globalnej „pandemii jednodniowej”.

Wyjaśnienie w tej sprawie przynosi nam Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW). Dlaczego? Otóż MFW poinformował, że zaaprobował przyznanie pięćdziesięciu krajom członkowskim pożyczek, których łączna wartość wyniosła blisko osiemnaście miliardów dolarów. Pieniądze te z założenia będą przeznaczone między innymi na walkę ze skutkami gospodarczymi pandemii koronawirusa. Widzimy, więc że „pandemia” stała się dochodowym biznesem.

Dodatkowo Międzynarodowy Fundusz Walutowy podkreśla, że jest instytucją „stworzoną właśnie na takie czasy” i jest gotów wykorzystać swój wart bilion dolarów budżet, na kredyty dla około 100 państw, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. MFW konkluduje, że kwota przyznanych pieniędzy będzie wprost proporcjonalnie wysoka do wysokości szkód gospodarczych danego państwa. Innymi słowy miliardy dolarów są przygotowane dla tych, którzy wykażą się najbardziej gorliwie w popularyzacji informacji o pandemii, której nie ma.

Na koniec należy zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z realizacją zlecenia, które dotyczy ograniczenia wolności obywateli po przez wzmożoną kontrolę i wyeliminowanie obrotu gotówkowego. Po co to wszystko? Po pierwsze wyeliminowanie obrotu gotówkowego gwarantuje pełną kontrolę nad finansami danej osoby. Natomiast w kwestii szerszej wolności to tutaj już wkraczamy na teren gdzie realizowany jest plan o nazwie Sojusz ID 2020.

Plan ten obejmuje nadanie człowiekowi cyfrowego ID, poprzez połączenie przymusowych szczepień z wszczepialnymi mikroczipami. Tutaj również pojawia się postać Billa Gatesa, koordynatora projektu i wielkiego orędownika szczepień, możliwie każdego i na wszystko.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
panMarek
Użytkownik

Przestańcie płakać jak baby i biadolić nad tymi szczepieniami!
7,5 mld ludzi wcale nie musi się szczepić, bo wystarczy, że ich przedstawiciele z jajami (w rodzaju Kedywu AK), zrobią to, co w zagrożeniu swego życia zawsze ludzie robili od stworzenia świata, czyli utrupić swoich prześladowców.
Przypominam moim rodakom wyczyn żołnierzy oddziału specjalnego Kedywu Komendy Głównej AK „Pegaz” w którym to odstrzelili dowódcę SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa, Franza Kutscherę.
Zastrzelili go jak psa 1 lutego 1944 w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. „Kruszynka” oddał w Kutscherę serię z automatu i … już było po wielkim dowódcy SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa – Franzu Kutscherze.
Komórka egzekucyjna AK „Pegaz” składał się z 12 dzielnych Polaków. Bez obaw. Znajdzie się i teraz 12 dzielnych Polaków. To oni mają się bać. Proste?
I historycznie dowiedzione, że skuteczne.
Nie traćcie nadziej tylko się gotujcie na spotkanie. Dobrym słowem i pistoletem załatwisz więcej niż samym dobrym słowem.
To ONI MAJĄ SIĘ BAĆ!

P.S. I módlcie się często do Ducha Świętego o dar mądrości i męstwa oraz dziękujcie Mu za pomoc i opiekę.
W lipcu 1943 Władysława Kołacińskiego “Żbika” aresztowało Gestapo i został osadzony w więzieniu w Częstochowie. Następnie 23 sierpnia zdołał brawurowo zbiec z transportu (z wagonu w ruchu) do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Przeciętny żyd ma tyle „inteligencji” żeby wstąpić do PPR/PZPR lub wsiąść do bydlęcego wagonu i się zesrać.
My Polacy mamy swoich Bohaterów takich jak Władysław Kołaciński “Żbik”.

Piron
Użytkownik
Piron

panMarek. “Machanie szabelką” (strzelanie do pionków) w tym wypadku nic nie da,”żeby oczyścić pole trzeba wyrwać wszystkie chwasty z korzeniami, inaczej odrosną jeszcze liczniej”.

Czy jakakolwiek rewolucja w historii trwale usunęła ucisk i nierówności społeczne?, czy jakakolwiek wojna tego dokonała?, takie coś nigdy nie miało miejsca, ponieważ masy za pomocą ogromnych pieniędzy zawsze były skutecznie indoktrynowane (ulegały propagandzie) i manipulowane w taki sposób, aby tylko najwięksi tego świata odnosili korzyści.

Przykłady?, idź na wojnę bronić swojego kraju !!! (pamiętaj Herman, Wania, ….. są twoimi wrogami, więc musisz ich zabić), wybierz konkretnego polityka !!! (przecież to twój przyjaciel, dzięki niemu będziesz bogaty i szczęśliwy), kup taki a nie inny towar w sklepie !!! (jest dla ciebie najlepszy i niezbędny), Covid 19 to śmiercionośna pandemia która może cię zabić, przecież codziennie widzisz setki trupów !!! (w telewizji).

Mógłbym takie krzykliwe przykłady propagandy mnożyć w nieskończoność, ale nie jest to moim celem, w powyższym poście chciałem przekazać że “zbijanie samych pionków na szachownicy jaszcze nigdy nikomu nie przyniosło zwycięstwa” (problem tkwi znacznie głębiej).