Meteor zmieniał kurs podczas upadku

Opublikowano: 28.04.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 815

Kolejna fascynująca obserwacja miała miejsce niedawno w USA. Nad kalifornijskim miastem Tracy doszło do spłonięcia w atmosferze niezidentyfikowanego obiektu, który w trakcie upadku wyraźnie zmieniał swój kurs. Wielu internautów spekuluje, że mógł to być pojazd UFO.

Oczywiście jest to jedynie dzika spekulacja, oparta o kilka fotografii udostępnionych organizacji MUFON. Faktycznie pokazują one wyraźne miejsca w których spadający obiekt zdawał się zmieniać kierunek swojego lotu.

Świadkiem zdarzenia miał być przejeżdżający akurat fotograf, który zmierzał do pracy. Nie podzielił się on dużą liczbą szczegółów swojej obserwacji poza datą i okolicznościami w jakiej do niej doszło. Tym samym, kwestia tego czy jest to wiarygodne doniesienie pozostaje dyskusyjna.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. robcioRR 28.04.2020 16:22

    A gdzie ten meteor? Zdjecia pokazuja tylko smuge dymu rozwiana przez wiatr….. na roznych wysokosciach wiatr wieje z rozna predkoscia i to widac dokladnie..Gdzie wialo mocno dalo zludzenie zmiany kierunku lotu ale nie w czasie rzeczywistym tylko juz po fakcie.Wystarczy minute po upadku zrobic takie zdjecie i smuga moze byc pieknie zdeformowana 🙂

  2. realista 28.04.2020 16:56

    tak wygląda, gdy na różnych wysokościach wieje wiatr z różną prędkością… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.