Metafizyczny wszechświat

Opublikowano: 11.07.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1192

Pełno arcyciekawych historii jest głęboko zakorzenionych w starożytnych naukach mistycznych związanych z magią, czarami, zaklęciami i wszystkim, co współczesna nauka postrzega jako przesądy i złudzenia, doprawione bogatą wyobraźnią i szczyptą hollywoodzkiej technologii. W obszernej literaturze okultystycznej znajdujemy tylko zewnętrzną stronę wiedzy tajemnej, gdzie wszystko sprowadza się do niejasności – zaklęć magicznych. W nauce rozum nie może być uniwersalny, a tego, co irracjonalne, nie można całkowicie wykluczyć. Jak głęboko w nas zakorzeniona jest metafizyka? Czy zwykły człowiek potrafi przygotować swoją ścieżkę magii?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.