Mem – Teoria spiskowa o Podkarpaciu i Zamojszczyźnie

Opublikowano: 11.11.2022 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 557

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. bboyprezes 11.11.2022 10:01

    na pewno nie przed wyborami. Prędzej to zdjęcie to straszak, żeby ludzie panikowali. Samowolka terenem PL w takim stopniu by spowodowała duże zamieszki.

  2. Admin WM 11.11.2022 11:04

    Jasnowidz Jackowski przepowiedział kiedyś, że w przyszłości Polacy będą wściekli na PiS, że PiS potajemnie na coś się zgodził, co wywoła zamieszki (piszę z pamięci). Czy o coś takiego mu chodziło? Jak będzie? Nie wiem. Pożyjemy-zobaczymy.

    Politycy, w odróżnieniu od nas, znają już plany na dalszą przyszłość – Miedwiediew po ataku na NordStream zapytał Zachód, chce PRZYSPIESZYĆ III wojnę światową. Nie wiem, czy się przejęzyczył, czy wymsknęło mu się, czy doskonale wiedział co mówi.

    Dla równowagi dodam, że Rosja z kolei swoją propagandą głosi odwrotną teorię spiskową, jakoby to Polska planowała aneksję terenów zachodniej Ukrainy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.