Mem – Straszliwa choroba

Opublikowano: 08.08.2020 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 1258

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

myślę iż naprawdę warto przekazywać dalej informacje z

https://www.youtube.com/channel/UCFF7phYzba2Q7sSrvRgYIsQ

Wielu wysokiej klasy ekspertów ostrzega przed wielkim niebezpieczeństwem, jakie stwarzają nowe szczepionki (na koronawirusa), ponieważ bezpośrednio modyfikują ludzkie DNA (na stałe) i są opracowywane w bardzo szybkim tempie. Bill Gates spodziewa się 700000 przypadków szkód spowodowanych szczepieniem(!), a jednak środki masowego przekazu w dużej mierze ukrywają te zagrożenia, dlatego właśnie, ten naglący sygnał alarmowy, który nie jest tylko sygnałem alarmowym, ale wezwaniem do rozpowszechnienia tych niezwykle ważnych informacji!

Gates się wygadał! Szczepionka na koronę wymorduje wiele ludzi i wszystkich uszkodzi genetycznie!

https://youtu.be/UZuaSoCti2c