Mem – Dyrektywa nakrętkowa

Opublikowano: 25.05.2024 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 1599


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. RisaA 28.05.2024 15:00

  Ponownie polecę użycie nożyczek do paznokci:

  1. Najpierw włożenie nożyczek za część znajdującą się na butelce i jej przecięcie.
  2. Następnie odcięcie nadmiarowej części plastiku od nakrętki.
  3. Wyrucenie odciętej części osobno od butelki.

 2. replikant3d 30.05.2024 13:03

  No cóż na zdjęciu widać że delikwent nie jest za bardzo rozgarnięty. Wystarczy obrócić pierścień z nakrętką w bok…i tyle. widać że to niewielka manipulacja. Ale manipulacja…

 3. Dober77 05.06.2024 23:32

  @replikant3d / Klamstwoi manipulacja!!! Przeciez jeszcze latwiej byloby sobie nos obciac?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.