Melania Trump wybaczyła mężowi skandal

Opublikowano: 09.10.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 558

Żona kandydata na prezydenta USA Melania Trump skomentowała nagraną 11 lat temu rozmowę, w której jej mąż w wulgarnych słowach opowiadał o tym, jak starał się nakłonić do seksu świeżo poznaną kobietę.

Melania Trump przyznała, że słowa jej męża o kobietach są niedopuszczalne i obraźliwe. Jednocześnie zapewniła, że ta wypowiedzi nie opisują człowieka, którego zna.

“Ma serce i umysł lidera. Mam nadzieję, że ludzie przyjmą jego przeprosiny, tak jak ja zrobiłam, i skupią się na ważnych kwestiach, z którymi zmierzyć się musi nasz kraj i świat” — czytamy w komunikacie.

W piątek gazeta „The Washington Post” ujawniła taśmę, na której zarejestrowano prywatną rozmowę Trumpa z Billym Bushem, gospodarzem telewizyjnego programu „Access Hollywood”. “Wiesz, piękne kobiety mnie pociągają. Po prostu zaczynam je całować — są jak magnes. Całuję od razu, nawet nie czekam. A kiedy jesteś gwiazdą, pozwalają ci na wszystko” — mówił republikański kandydat na nagraniu.

Rozmowa została nagrana kilka miesięcy po ślubie Trumpa z Melanią. Nie wiadomo jednak, kiedy miał miejsce opisywany przez niego incydent.

Taśma wywołała burzę w Stanach Zjednoczonych. Wpływowi Republikanie zaczęli wycofywać swoje poparcie dla kandydatury miliardera. Pojawiły się nawet głosy, że powinien się on wycofać z wyścigu wyborczego.

Tymczasem nowa publikacja “WikiLeaks” ujawnia polityczne kłamstwa Clinton i uderzy w jej kampanię wyborczą jak trzęsienie ziemi o sile dziewięciu stopni, powiedział amerykański prokurator David Wall dla kanału Fox News.

Strona “WikiLeaks” opublikowała część poufnych listów Johna Podesty, przewodniczącego kampanii wyborczej kandydatki Hillary Clinton, w których znalazły się również cytaty z płatnych, prywatnych wystąpień Clinton w latach 2013-2014.

Wall, który jest zwolennikiem Donalda Trumpa, oświadczył, że jednym z najbardziej krytycznych momentów w publikacji są fragmenty przemówień Clinton przed przedstawicielami banków, gdzie dosłownie powiedziała, że ma dwie polityki: publiczną politykę, o której mówi z ludźmi, i prywatną, która jest „zupełnie inna”.

„To uderzy w kampanię Clinton jak trzęsienie ziemi o sile dziewięciu stopni. To pokazuje ją jako kłamcę. Jej słowa oznaczają: w okresie kampanii wyborczej ja zrobię wszystko, aby zostać wybraną i powiem wszystko, co chcą usłyszeć, ale prawdę będę trzymać w tajemnicy. To bardzo krytyczne, to pokazuje ją jako typowego brudnego polityka, który gotów jest na wszystko, aby zostać wybranym” – powiedział Wall zauważając, że wszystkie publikacje należy dokładnie przeanalizować.

Źródło: pl.SputnikNews.com
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.