Megalityczne budowle Daorson sprzed tysięcy lat

Opublikowano: 12.05.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 822

Megalityczne konstrukcje Daorson oszałamiają rozmiarami potężnych bloków skalnych, z których zbudowane były najważniejsze elementy miasta. Niektóre bloki użyte do wzniesienia Daorskich konstrukcji są większe i cięższe niż te użyte do wzniesienia piramid w Gizie. Rzemiosło i inteligencja, z jaką te wielkie bloki zostały uformowane i połączone, wraz z precyzją, z jaką zostały zestawione, budzi uzasadnione pytania. Do dziś nie wiemy, przy użyciu jakiego rodzaju technologii mieszkańcy Daorson wznieśli miasto. Ten fakt jest o tyle ciekawy, że sposób łączenia ze sobą bloków skalnych jest łudząco podobny do tego występującego w ruinach Olantaytambo w Peru. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że obydwa miejsca oddalone są od siebie o ponad 11 tysięcy kilometrów. Jakie tajemnice skrywa Daorson?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.