Media rozkręcają histerię koronawirusową aby wystraszyć ludzi

Opublikowano: 29.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2000

W kilku miastach w Austrii około 40 tysięcy osób protestowało przeciwko obowiązkowym szczepieniom na koronawirusa i środkom restrykcyjnym. Największy wiec odbył się w Grazu, gdzie około 30 tysięcy osób zgromadziło się na jednej z największych manifestacji w mieście od 1945 roku. Policja oszacowała, że ​​w Klagenfurcie znajdowało się od 5 tysięcy do 6 tysięcy protestujących, a około 3 tysięcy w St. Pölten.

https://www.youtube.com/watch?v=ISw6nZhEO5s

W związku z czwartą falą pandemii i w celu uniknięcia załamania się systemu opieki zdrowotnej na tle „rekordowych zachorowań” w czasie jesienno-zimowego sezonu grypowego, Austria ogłosiła od 22 listopada do 12 grudnia br. ogólnokrajową izolację, co wywołało niezadowolenie społeczne. Władze planują również, aby szczepienie na COVID-19 było obowiązkowe od lutego 2022 r.

Tymczasem świat ogarnia właśnie nowa panika z powodu wariantu koronawirusa, który ma być jego najbardziej zmutowaną wersją. Sęk w tym, że jeszcze niewiele o nim wiadomo, a już wygląda to tak, jakby cała ludzkość miała umrzeć za 15 minut. Ktoś w sposób świadomy wznieca kolejny poziom koronapaniki wokół wariantu, o którym nadal bardzo niewiele wiemy. Rozsiewanie tego lęku przebija już chyba to, z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie 1,5 roku. To, że Omikron ma więcej mutacji nie oznacza, że musi być groźniejszy. Tylko laboratoria są w stanie stwierdzić jego większą inwazyjność oraz skuteczniejsze unikanie przeciwciał. Póki co nie ma takiej wiedzy, ale media już nakręcają histerię. Ci, którym najbardziej zależy, żeby covidowy interes się kręcił, zaczęli już swoją psychologiczną grę z ludzkością, której efektem mogą być różne konsekwencje.

Z powodu wariantu Omikron władze mogą chcieć całkowicie zresetować obecne paszporty szczepionkowe i zmusić do szczepień zupełnie nowymi szczepionkami pod pretekstem, że ta mutacja może być odporny na obecnie podawane specyfiki. Zrodzi to zapewne nowe formy agresji w wymuszaniu szczepień oraz zaostrzy próby łamania praw człowieka. Pojawi się też zmasowana nagonka na niezaszczepionych, których będzie się obwiniać za to, że Omikron w ogóle się pojawił. Władze każą pozamykać ich w domach i odciąć od społeczeństwa. Omikronem, podobnie jak deltą, będzie się też przykrywać zgony z powodu szczepionek. Osoby odmawiające szczepień w dobie nowego wariantu mogą zostać oskarżone o świadome zabijanie ludzi i podlegać paragrafom jak mordercy. Masowa histeria mediów głównego nurtu zmotywuje polityków do wprowadzania lockdownów, które znowu przerwą łańcuch dostaw, zwiększą inflację i problemy ekonomiczne narodów. Omikron będzie wytrychem, którym rządy będą tłumaczyć swoje błędy w polityce gospodarczej. Wybory w roku 2022 mogą odbywać się korespondencyjnie, co znowu będzie rodziło wątpliwości co do sposobu liczenia głosów.

Ostatecznie może być tak, że wariant omikronowy sprawi, że wojsko pod groźbą wywiezienia do obozu koncentracyjnego, będzie chodziło od domu do domu i szczepiło zbuntowanych. A kiedy to wszystko zostanie już wprowadzone, pojawi się wariant jeszcze groźniejszy niż Omikron. I tak w kółko, aż do skutku. Media chcą oglądalności, Wielka Farmacja ogromnych kontraktów, a Klaus Schwab Wielkiego Resetu i ekologiczno-naukowego totalitaryzmu.

Autorstwo: tallinn, Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Cami 29.11.2021 16:17

    Jakby ktos potrzebowal podaje kontakt do prezesa polskich antyszczepionkowcow w Austrii :
    +43 6649200209

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.