Masowe protesty odpowiedzią na wykluczanie nieszczepionych

Opublikowano: 21.07.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1979

Grecja jest najnowszym europejskim krajem, w którym wybuchły masowe protesty po tym jak rząd ogłosił, że niezaszczepieni będą mieli zakaz odwiedzania barów, restauracji, kin i innych miejsc publicznych.

Tysiące demonstrantów wyszło na ulice Aten i Salonik skandując „Ręce precz od naszych dzieci!” i trzymając transparenty z napisami “Mówimy NIE szczepionkowej truciźnie”.

Wszyscy pracownicy domów opieki i pracownicy szpitali będą musieli od 16 sierpnia być zaszczepieni, podczas gdy pracownicy szpitali stoją również przed wizją utraty pracy, jeśli obowiązkowo nie zaszczepią się od września. 15-letnie dzieci będą również zachęcane do szczepienia się za zgodą rodzicielską, przeciwko czemu protestują obywatele.

Premier Kyriakos Mitsotakis stwierdził, że nowe środki, które wchodzą w życie w piątek i zostaną utrzymane do końca sierpnia, to kara dla zbyt opieszałych Greków odmawiających przyjęcia szczepionki. „Po półtora roku nikt nie może już ignorować koronawirusa” – powiedział Mitsotakis. „Ten kraj nie będzie znów zamykany z powodu nieodpowiedzialności niektórych osób… To nie Grecja jest niebezpieczna, ale niezaszczepieni Grecy”.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.