Masowe protesty gejów i lesbijek w Indiach

Opublikowano: 17.12.2013 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 231

W Indiach setki obrońców praw gejów i lesbijek wyszło na demonstracje w Delhi i innych większych miastach, żeby wyrazić swój protest przeciwko decyzji indyjskiego Sądu Najwyższego w sprawie przywrócenia prawa zrównującego homoseksualistów z przestępcami kryminalnymi. Z tego powodu uczestnicy protestów mieli ze sobą żałobne przepaski.

Zgodnie z przywróconą ustawą, homoseksualizm uważany jest w Indiach za przestępstwo, za które grozi 10 lat więzienia. Indyjscy homoseksualiści ogłosili 11 grudnia, kiedy ponownie przyjęto ustawę, dniem żałoby.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
supertlumacz
Użytkownik
supertlumacz

Jeszcze dużo usłyszymy w nadchodzącej dekadzie o Indiach w kontekście konfliktów na tle płci.
http://www.ted.com/talks/lang/pl/sugata_mitra_the_child_driven_education.html
Naturalna przewaga samców w zainteresowaniu światem zewnętrznym, w połączeniu z brakiem hamulców charakterystycznych dla religii monoteistycznych i buddyzmu, może zmienić świat.

grzech
Użytkownik

może to i zbrodnia nie jest ale na pewno zboczenie i trzeba je leczyć