Masowa migracja a Plan Kalergi

Opublikowano: 31.05.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1068

Hrabia Richard Nikolaus di Coudenhove-Kalergi (1894-1972), jest uważany za “ojca” obecnej Unii Europejskiej. Był pomysłodawcą Europy “od Polski do Portugalii”.

Twór ten miał być przeciwwagą dla rosnącej w siłę opanowanej przez bolszewików Rosji. Kalergi był masonem i gorącym zwolennikiem wymieszania rasowego. W swojej pierwszej książce “Paneuropa” (1923) nakreślił główne założenia i kierunki stworzonego przez siebie ruchu paneropejskiego. W książce “Praktischer Idealismus” (1925) pisze odnosząc się do Europy: “Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy stopniowo znikną z powodu braku przestrzeni, czasu i przesądów. Euroazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność jednostek.”

W rozdziale “Kultura żydowska a szlachta przyszłości” pisze, że w żydach zawarta jest “wyższość ich ducha i dlatego są predestynowani by stać się jednym z głównych motorów przyszłej arystokracji”. Wyjaśnia, że studiując historię narodu żydowskiego można pojąć jak wysunęli się na czoło w walce o przywództwo nad ludzkością bo “jest to populacja zjednoczona nie poprzez naród lecz raczej przez religię”. Zauważa, że “prześladowania jakich doświadczyli przez wieki i nieustanna walka o przetrwanie zahartowały ich”. (Sam Kalergi miał żonę żydówkę, skąd my to znamy…).

Stwierdza, że ta “wielowiekowa edukacja” czyni ich właściwymi do przewodzenia bo wykształcili “szlachetność charakteru i siłę mentalną” a ” nowoczesne żydostwo posiadło wyższość intelektualną”. “Stany Zjednoczone Europy” wyobrażał sobie jako kompozycję stworzoną z krzyżówki ras. Był do bólu szczery. W pierwszej fazie projektu “Stany Zjednoczone Europy” brały udział m.in takie figury jak: Albert Einstein, Thomas Mann, Sigmund Freud, Hjalmar Schacht, Konrad Adenauer, Robert Schuman Alcide De Gasperi ,Léon Blum, Aristide Briand, Winston Churchill, Max Warburg (agent Rothschilda w USA), Paul Warburg (jeden z założycieli FED) oraz żydowska loża masońska B’nai B’rith.

Kalergi chciał zlikwidować prawo do samostanowienia narodów poprzez stworzenie nowej, mieszanej rasy. Pierwsze kroki w tym kierunku przewidywały eliminację demokracji i, jak stwierdził bez ogródek, żeby siągnąć ten cel niezbędne jest stworzenie społeczeństwa, którym łatwo manewrować. Plan został zaakceptowany przez rząd USA i w konsekwencji CIA przystąpiła do realizacji tego planu. Szeroka publiczność nie kojarzy Kalergi jako ojca Maastricht i twórcę ideologi multi-kulti, doktryny, która dozowana kropla po kropli sprawiła, że Europa Zachodnia ma już tego całe jezioro. Teraz żyją w świecie, w którym tolerancja i akceptacja migrantów jest imperatywem. To powolne lecz nieustające niszczenie tożsamości europejskiej i usiłowania stworzenia ” rasy mieszanej” ma odbicie w polityce ochrony i integracji mniejszości. Gdy spojrzeć na te hordy uchodźców, które zalewają obecnie Europę (za przyzwoleniem niektórych rządów) trudno nie odnieść wrażenia, że jest to po prostu realizacja pomysłów Kalergi. Propaganda multi-kulti, jakiej jesteśmy masowo poddawani jest tego potwierdzeniem.

Takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski (akredytowany legalnie przy UE) czy Europejski Kongres Żydowski mają ogromny wpływ na działania władz UE. Europejski Parlament Żydowski – pod koniec stycznia 2013 roku obradował w Krakowie, w sali krakowskiej rady miasta. Parlament ten został powołany przez Europejską Unię Żydów- a posłowie zostali wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Pomysłodawcą był Szymon Peres, prezydent Izraela. Na razie w Parlamencie zasiada 120 posłów z 45 krajów całego kontynentu. Działalność Europejskiego Parlamentu Żydowskiego finansuje Igor Kołomyjski – ukraiński oligarcha. Świat akademicki przesiąknięty jest nadreprezentacją żydowską, która blokuje wszelkie usiłowania badań nad strukturą Unii i produkuje rzesze tzw. “ekspertów’ (z tytułami profesorskim, a jakże!). “Eksperci” ci, nagradzani grantami, pieniędzmi z różnych fundacji o niewiadomych źródłach finansowania są potrzebni do tłumaczenia motłochowi, że poza Unią życie nie istnieje i czeka nas co najwyżej koszmar Białorusi i Rosji.

Realizację Planu Karegi widać gołym okiem. Najważniejsza instytucja UE, Komisja Europejska nie jest ciałem wybieranym demokratycznie, nie posiada mandatu społeczeństw państw narodowych. Sposób wybierania członków Komisji został jednak tak sprytnie skonstruowany, że obywatele Unii nie mają świadomości, że zostali pozbawieni fundamentalnych praw. Parlament Europejski, której członkowie pochodzą z wyborów jest instytucją fasadową, nic w rzeczywistości nie znaczącą.

Wewnątrz Unii ukonstytuowały się grupy mniejszościowe (choćby te wymienione wyżej), organizacje ponadnarodowe oraz różne korporacyjne lobby, które mają zbyt wielki wpływ na życie narodów europejskich. W ten sposób faktycznie można zapobiec konfliktom między państwami członkowskimi lecz oznacza to także, że takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski czy Europejski Kongres Żydowski mają większy wpływ na ośrodki decyzyjne niż parlamenty państw członkowskich.

Autorstwo: Jarek Ruszkiewicz SL
Źródło: NEon24.pl

1

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. ludziedobrejroboty.pl 31.05.2017 21:49

  Powszechny dostęp do informacji genialnie służy ukrywaniu informacji istotnych

 2. Hassasin 01.06.2017 13:51

  W sytuacji naprawdę kryzysowej największy ,,syf,, będzie tam gdzie jest największe multi kulti.

 3. kudlaty72 02.06.2017 07:48

  Nie ma juz bezkrwawego wyjścia z tej matni.50 lat indoktrynacji społeczeństw zachodu doprowadziło do biernej postawy ludności wobec własnego ,pierwotnego instynktu obrony własnego życia.
  ps;zbroić się ludziska,zbroić

 4. BrutulloF1 03.06.2017 06:48

  Ale w czasach Mezopotamii nie było służb specjalnych, które podsycałyby nienawiść międzyrasową. Tak jak teraz w całej Europie.

 5. Fenix 03.06.2017 07:07

  Chcesz powiedzieć religie. Tak wszystkie religie i idee upadną , dzieło demona / mamona władzy sprawowanej nad owcami / masami .
  Nastanie świadoma jednostka, ludzi dzielących władzę tym Narody .
  Jedno prawo : Tak do wolności . Prawo wolności , dobro moje jest twoim dobrem !
  Człowiek służy sobie, i nasz świat służy temu .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.