Masoni 32 stopnia przechodzą na islam

Opublikowano: 21.03.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2920

Stanisław Krajski dotarł do ciekawych informacji: masoneria ma tego samego boga co islam. Nowość polega na połączeniu islamu z masonerią. W książce „Śmiertelna pułapka” mason 32 stopnia Jim Shaw, przeszedł na chrześcijaństwo i opisuje świat masonerii, jakiego nie znamy.

ISLAM POWSTAŁ W VII WIEKU

Do VII wieku Arabowie wyznawali pogaństwo, w którym istniało wielu bożków wykreowanych przez ludzi. Jednym z nich był Allah, bóg księżyca. Mahomet odrzucił inne bóstwa i wybrał Allaha na prawdziwego boga. Pogańscy Arabowie przyjęli poglądy Mahometa, ponieważ znali już mało popularnego bożka Allaha. Nie był dla nich nowością.

Symbolem islamu jest księżyc. Pochodzi od Allaha boga księżyca. Obecna Mekka, do której zmierzają muzułmanie istniała przed powstaniem islamu. Była świątynią boga księżyca.

“Koran” to najważniejsza księga muzułmanów. Jest zapiskiem objawień Mahometa. Twierdzi, że przez 20 lat przychodził do niego duch w postaci archanioła Gabriela i spisał między innymi taki nakaz: „Zwalczajcie ich (niewiernych), aż nie będzie więcej podziału, a religia Allaha będzie dominowała nad wszystkimi innymi. A jeżeli się podporządkują, wtedy zwalczajcie tylko tych, którzy czynią zło (naruszają szariat)” (“Koran” 2:193).

Islamiści nie uznają Chrystusa, Syna Boga. Uważają, że zaraz po Allahu był Mahomet. Taką „prawdę” miał przekazać Mahometowi… anioł. Pytanie tylko jaki? Odpowiedź mamy w “Biblii”: „I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości” (2 Koryntian 11:14).

Z drugiej strony wierzą, że Chrystus jako islamista przyjdzie na końcu świata, aby wymordować nie islamistów.

MASONERIA TO KONSTRUKCJA BANKIERÓW

Masoneria ma 33 poziomy wtajemniczenia. Tylko mała grupa osób jest dopuszczana do pełnych celów tej organizacji. Tylko oni znają całą prawdę. Natomiast zdecydowana większość masonów nie przekracza pierwszych trzech stopni. Wyższe stopnie zarezerwowane są dla osób zajmujących wysokie pozycje w społeczeństwie.

Najbardziej rozpowszechniona jest struktura organizacyjna tzw. rytu szkockiego, która składa się z trzydziestu trzech stopni wtajemniczenia. Trzy pierwsze stopnie, tzw. teoretyczne, tworzą masonerię błękitną (od koloru obecnego na masońskim fartuchu).

Właściwa organizacja masońska (wewnętrzna) zaczyna się od czwartego stopnia wtajemniczenia i jest podzielona na trzy formacje:

1. Stopnie kapitularne wznoszą się od 4 do 18 (nie wszystkie są dziś w użyciu), tworząc masonerię czerwoną.

2. Stopnie filozoficzne wznoszą się od 19 do 30 (również niektóre z nich są stopniami historycznymi), tworząc masonerię czarną.

3. Stopnie administracyjne wznoszą się od 31 do 33 stopnia, tworząc masonerię białą.

Mason na stopniach kapitularnych wdrażany jest w tajemnice gnostyckiej magii, co z punktu duchowego musi doprowadzić go do ścisłej zależności od złego ducha.

Mason na stopniach filozoficznych dostępuje wtajemniczenia w żydowską kabałę, co z kolei uzależnia go jeszcze mocniej od demonicznych wpływów i dodatkowo od filosemityzmu.

Mason, wstępując na stopnie administracyjne, staje się wyznawcą monizmu gnostyckiego (wiara, że lucyfer jest bogiem) i spełnia funkcję władzy nad masonami z niższych stopni wtajemniczenia.

MASONI PRZECHODZĄ NA ISLAM

Na 32 stopniu wtajemniczenia rytu szkockiego następuje przechodzenie na islam. Istnieje organizacja o nazwie Shriners, do której przyjmuje się masonów.

Shirnersi to inaczej „starożytny arabski zakon szlachecki mistycznej świątyni”. Po zdobyciu 32 stopnia wtajemniczenia, masoni składają przysięgę krwi. Zaczyna się od słów: „W imię Allaha boga arabów i Mahometa boga naszych ojców… ten, który szczerze poszukuje islamu, poszukuje prawdziwego kierunku…”. Wypowiadając te słowa klęczą przed “Koranem”.

Pan Krajski twierdzi, że Allah jest bogiem i muzułmanów i masonów. Sufizm to jądro islamu, zbiorcze określenia dla różnorakich nurtów mistycznych w islamie. Profesor Szyszko Bohusz, zwolennik New Age twierdził, że po osiągnięciu siódmego stopnia, muzułmanie uwalniają się od wszystkich praw, modlitw, świąt. Hasło: „nie ma boga prócz Allaha”, zamieniają na „nie ma boga poza mną”. Jest to ten sam wątek, który pojawia się w masonerii, gdzie na ostatnim szczeblu wtajemniczenia masoni uważają się za bogów.

NIEBEZPIECZNI PROPAGATORZY ISLAMU

Obecnie warto zwrócić uwagę na Cegielskich. Tadeusz Cegielski to były wielki mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski. Jego syn Max Cegielski jest propagatorem islamu w Polsce.

Warto nie kupować jego muzułmańsko-masońskich poglądów. Propaguje kłamliwe hasła typu: islam to pokój/miłość, islam niewiele różni się od chrześcijaństwa, dżihad to nie wojna przeciwko niewiernym, tylko praca nad sobą…

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: Tajemnice.RobertBrzoza.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stasiu26 21.03.2017 14:19

  Czciciele Saturna.

 2. MasaKalambura 21.03.2017 14:28

  Robert B wykazuje się kompletnym brakiem wiedzy od początku artykułu.

  “Jednym z nich był Allah, bóg księżyca” Allah oznacza Jedyny Bóg. Nie było żadnej rzeźby Allaha w Mekce, bo Allah jest Bogiem tożsamym z Jahwe, Bogiem Żydów i Bogiem Ojcem chrześcijan. To ten sam Bóg, bo islam uznaje Mojżesza i Jezusa jako takich samych proroków jak Muhammad, który jest ostatnim aż do Dnia Sądu.

  “Symbolem islamu jest księżyc. Pochodzi od Allaha boga księżyca.” znowu bzdura. Allah nigdy nie był Bogiem wyłącznie księżyca. Raczej Bogiem wszechświata. Półksiężyc to znak Arabów. I po czasie stał się symbolem Islamu. W czasach proroka nie ma nawet wzmianki o tym symbolu. Jest nim pierścień Proroka z napisem
  https://azergothil1.wordpress.com/2014/10/21/co-oznacza-flaga-isis/

  “Obecna Mekka, do której zmierzają muzułmanie istniała przed powstaniem islamu. Była świątynią boga księżyca.” Nie była. Pierwotnie była to budowla postawiona przez Abrahama i Ismaela Bogu Jedynemu (Allah) po tym jak Sara wyrzuciła Hagar wraz z dzieckiem. Do dziś jest tam stacja Abrahama (modliłem się tam i widziałem). Po wielu latach Arabowie zamieszkujący Mekkę zaczęli tam wstawiać bożków na podobieństwo wszystkich ludów wokoło. Był tam posąg Zeusa, Ale też Maryi, Jezusa, i wszystkich znanych bożków na każdy dzień czyli ok 365. Muhammad oczyścił Mekkę z tej ohydy bałwochwalstwa i przywrócił świątynię Bogu, którego wizerunku nie można, ale nawet i nie da się przedstawić.

  “Islamiści nie uznają Chrystusa, Syna Boga”. To prawda, muzułmanie nie uznają Jezusa syna Marii za Boga, unikają też mówienia Syn Boży, bo takie przekonanie doprowadziło wielu chrześcijan do bałwochwalstwa. Dla muzułmanów Jezus to Słowo Boga, Duch Boga i Sługa Boga. Prorok i mesjasz, który powróci jako jeden z wielkich 10-ciu znaków Dnia Sądu. Ewangelia zaś to jedna z Ksiąg Boga, podobnie jak Tora, Psalmy i Koran.

  Przechodzenie niektórych masonów na Islam jest jak najbardziej prawdopodobne. Chcąc przejąć świat zapewne będą mieli i mają swoich agentów we wszystkich strukturach religijnych. Nie tylko w Islamie ale też wśród Żydów, Chrześcijan i w innych ruchach religijnych. W odpowiednim momencie przejdą z ukrycia do ataku. Patrząc na dzisiejszy świat właśnie do tego ataku przystąpili.

  W liście Alberta Pike’a opisującego planowany przebieg 3 wojny światowej jest takie zdanie:
  “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą”

  Nic zatem nowego…

 3. brzeszczot 21.03.2017 23:30

  Przecież wolnomularze są w każdej religii,co więcej każdy mason w loży ma prawo wyznawać religię jaką uważa nie ma tam żadnej sprzeczności.Liczy się Wiedza.

 4. Fenix 22.03.2017 07:30

  JA = Bóg wolnej woli , musi upomnieć wszystkie religie na świecie.

 5. Michal_Cieszewski 22.03.2017 09:45

  Stasiu26 dzień Saturna to sobota, z kolei zaś dzień Księżyca to poniedziałek. Więc albo wyznawali Boga Saturna albo Boga Księżyca.

 6. MvS 23.03.2017 15:14

  Co za stek bzdur.
  “Do VII wieku Arabowie wyznawali pogaństwo, w którym istniało wielu bożków”. To się nazywa politeizm, ty intelektualny szpuncie.
  Przeszli na monoteizm (lub też wybrali) pod wpływem nauk Mahometa.
  “Islamiści nie uznają Chrystusa, Syna Boga”. Nie uznają w ogóle, czy nie uznają za syna Boga ? Składnia, patałachu !
  Nawiasem mówiąc mianem “Syn Boży” często określano w owych czasach pomazańca, wyjątkowo świątobliwego czy uduchowionego człowieka, pewnie i proroka. Taki epitet.
  “staje się wyznawcą monizmu gnostyckiego (wiara, że lucyfer jest bogiem)”
  Nieprawda, nie ma tam żadnego Lucyfera, ignorancie.
  Istotą monizmu jest założenie homogeniczności świata. Natura i Bóg to jedno. Wszystko co istnieje, i dobro i zło pochodzi od Boga, gdyż w nim się zawiera, nie może być nic poza Bogiem. Pogląd konkurencyjny to dualizm, który zakłada istnienie antagonizmu pomiędzy dwiema zasadami rzeczywistości: jasności i ciemności, konstrukcji i dekonstrukcji.
  “Sufizm to jądro islamu”, no nie powiedziałbym, raczej jego peryferia i do tego traktowane mocno podejrzliwie przez ogół wiernych.
  “po osiągnięciu siódmego stopnia, muzułmanie uwalniają się od wszystkich praw, modlitw, świąt. Hasło: „nie ma boga prócz Allaha”, zamieniają na „nie ma boga poza mną” Z tego zdania wynika, że muzułmanie wstępują do masonerii i osiągają siódmy stopień jej wtajemniczenia lub że wspinają się po jakiejś sufickiej drabinie hierarchii. Może taka istnieje, muszę doczytać.
  Proszę do tej menażerii dodać jeszcze pierwsze trzy stopnie wtajemniczenia- cyklistów. Na poczatku ścieżki jeżdżą dookoła drabiny a jak się zmęczą to wskakują na czwarty stopień. Tak samo bzdurne ale przynajmniej wesołe.
  “Warto nie kupować jego [Cegielskiego] muzułmańsko- masońskich poglądów”
  Powiem więcej: warto nie kupować ekonomiczno- pseudochrześcijańskich poglądów Brzozy- podobnie jak masoni 34 stopnia odleciał w kosmos.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.