Marzec 2023 – nadciąga rewolucja

Opublikowano: 30.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 5242

Czy ludzie się budzą? Co faktycznie wydarzyło się w marcu 2023? Czy system finansowo-bankowy się sypie?! Czy rynek nieruchomości zostanie wchłonięty przez wielkie korporacje? Czy sztuczna inteligencja i czat GPT odmieni świat? Gościem Grzegorza Kusia jest Katarzyna Szewczyk.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

3 komentarze

 1. sanchop 30.03.2023 14:17

  No no, wcale tego jeszcze nie ma. Jest już początek krachu,ale co tam pogadajmy sobie, a morawiecki niech dalej robi swoje…

 2. Stary Kulas 30.03.2023 14:43

  Niedługo będzie okrągła 20 rocznica gdy czytam o tym jak to walą się plany NWO.

 3. chaldejczyk 30.03.2023 17:06

  Czy coś przeoczyłem, czy omijacie temat RESET 2024 (jako datę co 676 lat)?
  Jest to coś przynajmniej teoretycznie innej rangi, klasy czy prawdopodobieństwa.
  Dodatkowo jest kilka źródeł dotyczących 4 jug. Nie piszę bynajmniej o ostatecznym kataklizmie, ale o globalnej katastrofie, która w/g niektórych źródeł w 1348 roku zabiła 90% ludzi na ziemi. Po w/w dokonano wielu fałszerstw, kłamstw tak historycznych jak i zmiany treści ksiąg chrześcijańskich. Zaś domniemane podboje niektórych nacji/krajów były efektem zajmowania ziem, na których większość ludzi wyginęła. Fizycznie zaś przyczyną poprzednich katastrof było cykliczne pojawianie się na trajektorii ziemi obszaru z mnóstwem ciał skalistych, które bombardowały ziemię. Powstały kurz zasłaniał słońce i nic nie rosło. Ludzie chowali się do jaskiń i przesiadywali tam ok 3 lat. Wiele horrendalnych działań jakie widzimy może wynikać z nadziei rządzących właśnie na reset

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.