Martwe psy w przesyłce z Ukrainy na lotnisku w Toronto

Opublikowano: 20.06.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 674

Dziesiątki martwych szczeniąt znaleziono po przylocie samolotu ze stolicy Ukrainy do Toronto, potwierdziła w piątek Canadian Food Inspection Agency (CFIA).

W wysyłce około 500 szczeniąt, które wylądowały w sobotę na międzynarodowym lotnisku Toronto Pearson 38 psów było martwych, a wiele innych cierpiało z powodu odwodnienia, osłabienia lub wymiotów.

Ukraine International Airlines stwierdza w oświadczeniu, że „współpracuje z lokalnymi władzami w celu ustalenia, co się stało, i wprowadzenia niezbędnych zmian, aby zapobiec powtórzeniu się takiej sytuacji”.

W poście na „Facebooku”, który został usunięty, linie wcześniej twierdziły, że ​​nie były świadome, iż ​​zwierzęta padły podczas lotu.

Zdaniem Just Paws Animal Rescue psy przywieziono do ​​Kanady, aby sprzedawać je na Kijiji.

Źródło: Goniec.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.