Marsze satanistów poparcia dla tworzenia Rządu Światowego

Opublikowano: 23.06.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1432

Grupa satanistyczna organizuje międzynarodowy marsz w imieniu „upadłego”, wzywając do realizacji marzenia globalistów – utworzenia Rządu Światowego. Tak, naprawdę.

Grupa, która nazywa się „Disciples Of Lucyfer” („Uczniowie Lucyfera”), ma stronę na „Facebooku”, na której znajduje się lista 22 miast, w których w tą niedzielę (w letnie przesilenie letnie) odbędzie się „Marsz Lucyfera na rzecz jednego światowego rządu”. „Jesteśmy uczniami Lucyfera i jesteśmy tutaj, aby wypełniać proroctwa objawienia i budować fundamenty pod jeden Rząd Światowy” – podano na stronie grupy na „Facebooku”.

Lucyferiańskie marsze odbędą się w dużych miastach, takich jak Waszyngton, Los Angeles i Nowy Jork, ale także w mniejszych miastach, takich jak Columbus, Raleigh, Jacksonville, a nawet w miastach Kanady, takich jak Toronto. „Marsze mają na celu wywołanie chaosu, a niektórzy spekulowali, że demonstranci mogą nawet próbować wznosić satanistyczne pomniki w istniejących miejscach, w których zburzono pomniki konfederatów i inne rzekomo rasistowskie pomniki” – poinformował w zeszłym tygodniu „Intellihub”.

Chrześcijańska youtuberka Hannah Williamson ostrzegła o tym wydarzeniu w sobotę. „Dlaczego sataniści chcieliby budowy jednego rządu światowego? Jednym z powodów, dla którego uważam, że diabeł chciałby budowy rządu światowego jest to, by można było o wiele łatwiej kontrolować ludzi, docierać do ludzi i niszczyć ludzi” – powiedziała Williamson, dodając, że „Księga objawienia” wspomina o systemie jednego rządu światowego.

Marsze, które wydają się być dość niepopularne, biorąc pod uwagę RSVP na „Facebooku” dla wydarzeń, odbywają się tego samego dnia co przesilenie letnie, które jest ważną datą dla satanistów LaVeya.

Czy nikogo nie dziwi fakt, że grupy satanistyczne wraz z globalnymi korporacjami i establishmentem promują obecnie ten sam Rząd Światowy?

Autorstwo: Jamie White
Na podstawie: Facebook.com, YouTube.com, Intellihub.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
emigrant001
Użytkownik
emigrant001

W zaszłym stuleciu dębile (niestety nie tylko) ginęli na wojnach, dziś gdy na szczęście wojen nie ma, tworzą międzynarodowe marsze w imieniu „upadłego”. Młodym chyba żyje się zbyt łatwo, więc mają czas na głupoty.

realista
Użytkownik

cyt.:” „Księga objawienia” wspomina o systemie jednego rządu światowego.”

skoro biblia o tym wspomina, to tak będzie, nie? no to o co chodzi?
powinniście się cieszyć, znaczy Królestwo coraz bliżej… .. .

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

realista
nie będzie żadnego królestwa, będzie tylko
The End of the F***ing World

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ależ cieszymy się. A przynajmniej cieszą się ci, co na Królestwa przyjście coś dobrego przygotowali.

Radość tą przyćmiewa nieco fakt, że zanim przyjdzie Królestwo, przyjdzie jeszcze szef tych od powyższego artykułu. A on cierpienia uczyni nie mało.

realista
Użytkownik

cierpienie to czyni twój bozia, wszechmogący i wszechwiedzący, który nie umie lub co gorsza nie chce świata bez cierpienia. :D

emigrant, nie będzie żadnego końca świata, nawet tego pieprzonego. końce świata to jedynie religijne majaki… .. .

Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

W imię Bogów, miłości i pokoju zginęło ile ? miliony miliardy ? patrząc wstecz na historię i teraz.
A w imię tego co dał nam wiedzę ? Z pewnością znalazł bym jakieś przypadki i może dobili byśmy do setki.

Z diaboliconu.
“I byli ludzie, których oczy nareszcie zalśniły światłem mego Daru, i poczynili wielki wysiłek, by rozwijać swój gatunek, choć niecierpliwość i frustracja zawsze odciągały ich ku pokusie doczesnego zysku. Odkrywali wspaniałe sekrety, a o kunszcie Piekła przekazywane było tajemne słowo. Jednak wszystkim, którzy poważyli się na mą przyjaźń, Boże kościoły czyniły groźby tortur i śmierci od ognia. Wielu było takich, których ocaliłem przed zemstą sług Boga, lecz długo w myślach moich dzwoniły krzyki ludzi, którym oddanie Lucyferowi przyniosło jedynie zgryzotę odrzucenia, inkwizycję i śmierć. W bólu i rozpaczy po nich, nie chodziłem więcej po Ziemi, lecz objawiałem się człowiekowi jedynie w Nietkniętej tajności jego umysłu.”

Ave.