Marsz Miliona Muzułmanów

Opublikowano: 18.08.2013 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 704

Już niedługo możemy być świadkami wielkiego wydarzenia. W zbliżającą się 12 rocznicę rzekomego zamachu terrorystycznego, który miał miejsce na World Trade Center i za którym miał stać znany wszystkim Osama bin Laden, planowany jest marsz miliona ludzi. Tłum będzie domagał się między innymi ujawnienia prawdy na temat wydarzenia z 2001 roku.

American Muslim Political Action Committee (AMPAC) postanowił zorganizować marsz, na którym milion osób uda się do Waszyngtonu. To wielkie wydarzenie ma doprowadzić do wzrostu świadomości w sprawie naruszania praw obywatelskich, które ma miejsce od rozpoczęcia tak zwanej wojny z terroryzmem, czyli od 11 września 2001 roku. Tłumy protestujących potępią nielegalne, notoryczne podsłuchiwanie i szpiegowanie Muzułmanów, którzy żyją w Stanach Zjednoczonych oraz propagandę mediów, która tworzy fałszywy obraz Muzułmanów, przyrównując ich do terrorystów.

Isa Hodge, organizator marszu powiedział, że amerykański rząd albo nic nie robi w celu ochrony ich wolności, albo pogarsza całą sytuację wojną z terroryzmem w krajach islamskich. Dodał również, że w trakcie marszu ludzie będą się domagać, aby prezydent Barack Obama został podciągnięty do odpowiedzialności za puste obietnice, dotyczące stworzenia przejrzystego rządu. Hodge tłumaczy, że 11 września 2001 roku Muzułmanie zostali tzw. kozłem ofiarnym.

“[Tego dnia pomagali] muzułmańscy strażacy, policjanci, ratownicy. Ten dzień nie był tylko atakiem na Amerykanów, ale głębokim atakiem na Muzułmanów. Byliśmy nie tylko ofiarami, ale staliśmy się również złoczyńcami” – powiedział Isa Hodge.

Prawdopodobnie największym celem tego marszu będą żądania, aby amerykański rząd ujawnił prawdę na temat wydarzenia z 11 września. Wciąż oficjalną wersją jest zamach terrorystyczny a wszystkie inne teorie są uważane za spiskowe. Isa Hodge twierdzi, że prawda jest częściowo ukrywana przez rząd a raport komisji dotyczący tego wydarzenia nigdy nie został ujawniony.

AMPAC organizuje marsz dla miliona osób, jednak inne organizacje prawdopodobnie również dołączą tego dnia. Niektóre grupy należące do Tea Party oraz ministrowie spraw niższego szczebla zadeklarowali już chęć uczestniczenia w marszu. AMPAC ma nadzieję, że uda się powtórzyć sukces z 1995 roku, w którym zorganizowano marsz miliona osób na National Mall. 1.5-2 miliona osób domagało się między innymi praw obywatelskich dla Afroamerykanów. AMPAC wysłało również zaproszenie dla republikanina Rona Paula.

Autor: Dominik
Na podstawie: ampacus.webs.com
Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.