Mars i podróże Anunnaki na Ziemię

Opublikowano: 07.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 588

Zespół naukowców z United States Geological Survey poinformował na corocznej konferencji Lunar and Planetary Science Conference w Houston w Teksasie, że zdjęcia wykonane przez sondę Mars Odyssey, która orbituje wokół Marsa pokazują coś, co wydaje się być wejściem do jaskiń, gdzie zdaniem naukowców mogą występować prymitywne formy życia, a woda mogłaby istnieć w postaci płynnej. W Prestiżowym czasopiśmie „Scientific American”, w wydaniu z czerwca 2007 roku, pojawiła się informacja, iż: „Zidentyfikowano siedem takich jaskiń”. Mają 132 metry głębokości. Mogłyby „służyć jako schronienie przed promieniowaniem na powierzchni, a więc byłyby najbardziej prawdopodobnymi obszarami życia”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.