Manifestacja UFO nad Waszyngtonem

Opublikowano: 04.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1022

19 lipca 1952 roku około godziny 23 grupa wielu tajemniczych obiektów została wykryta przez radary lotniska Washington Dulles. Ufo poruszały się w kierunku amerykańskiej stolicy z prędkością znacznie przekraczającą 2000 kilometrów na godzinę niekiedy przyspieszając do ponad 11 tysięcy kilometrów na godzinę. Główny dyspozytor lotów zauważył, że obiekty leciały nieregularnie niekiedy przybierając synchroniczne ułożenie. Tajemnicze obiekty pokazały swoim zachowaniem kto tak naprawdę rządzi na Ziemi. UFO zawisły nad Kapitolem i rezydencją Prezydenta Stanów Zjednoczonych pokazując swoją całkowitą dominację.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.